CASE IH, to je síla! Výkon, který musíte zažít na vlastní kůži.

Nepropásněte letošní DEMO nejsilnějších traktorů CASE IH! Zaregistrujte se co nejdříve a nechte si předvést svůj vysněný stroj.
Traktory modelových řad Puma, Optum, Magnum a Quadtrac se připravují na letošní DEMO. Zajímá Vás, co na Vašem poli zvládnou nejsilnější traktory značky CASE IH? Chcete zažít Pumu v akci, otestovat sílu majestátného Optumu, osahat si Magnum nebo vyzkoušet, jak by Vašemu podniku slušela novinka roku Quadtrac 715?
 

Zaregistrujte se na DEMO předvedení těchto siláků, přímo na Vašich pozemcích!

 Obchodní podmínky pro DEMO předvedení Vám po registraci sdělí Váš nejbližší autorizovaný prodejce značky CASE IH. 
Registrovat

 

Zkušenosti našich klientů:

"K zemědělské půdě přistupujeme s vysokou zodpovědností. Vedle pravidelného dodávání živin ve formě organických hnojiv se snažíme také minimálně utužovat zemědělskou půdu. Z tohoto důvodu na farmě používáme, v co nejvyšší možné míře, stroje s pásovými podvozky.

Náš první pásový traktor byl CASE 450. Koupili jsme ho v roce 2005. V té době jsme začali hodně přemýšlet o tom, jak zacházet s půdou. Chtěli jsme mít traktor na pásech, který zastane většinu polních prací, abychom snížili utužovaní. Následoval velký překládací vůz na pásech a kombajn na pásech. Naše ideální představa je mít všechno na pásech. Bohužel toho není možné úplně dosáhnout, protože chybí výrobci. I přesto se snažíme jezdit s kolovými traktory po polích, co nejméně a držet se myšlenky co nejmenšího utužování půdy. Během let postupně vidíme, jak se náš přístup odráží na kvalitě půdy a víme, že jdeme tou správnou cestou."

Michal Jurníček, Dis, Provozně technický ředitel AG Maiwald
„Traktor vybíral můj táta. Já jsem měla původně úplně jinou představu, ale táta se svezl v Optumovi a už nic jiného nechtěl. Optum jsem řídila poprvé v noci. Začínala jsem v půl 11 a když jsem si sedla do kabiny říkala jsem si: „Ježíši Kriste, jak to funguje?“ Bála jsem se, ale vůbec nebylo čeho. Ovládání je naprosto intuitivní. Po prvních jízdách jsem věděla, že už bych taky neměnila. Optum není náš první CASE IH. Máme ještě Maxxum a menší Pumu. Bratr s ní rád orá. Vyhovuje mu, že je svižná a obratná.“

Nikola Hrušková
Provedení HD sebou přináší značné výhody, traktor je mnohem lepší a pružnější v tahu než standardní provedení. Zpracováváme půdu s těžkým nářadím od anglického výrobce strojů na zpracování půdy Great Plains, proto oceňujeme zesílené provedení zadního tříbodového závěsu a obou náprav kategorie 5. Rozdíl v tahu a ve spotřebě je opravdu znát.
Radek Gajdoš, majitel rodinné farmy

Dokud o traktoru nevím, že je rozbitý, tak jsem spokojený. Je to sen člověka, který rozhoduje o nákupu.

Kdybych měl znovu vybírat traktor do 200 koní, šel bych do Pumy.

Jakub Bodnárik, AGROCOM HRUŠOVANY
„V průběhu roku je traktor využit jednak v dopravě, tak také v polních pracích. Využití traktoru u nás v podniku tak vystihuje slogan, že se díky jeho rozměrům a ideálnímu poměru hmotnosti jedná o univerzální traktor. Traktor agregujeme v 5metrových těžkých diskách a se secí kombinací o záběru 6 metrů. Velmi dobře je využit také v pícninách s trojkombinací o záběru 9 m, kdy je velmi dobře rozeznatelná úspora nafty díky přednímu dvourychlostnímu vývodovému hřídeli. Když není dostatek hmoty, traktor pracuje při snížených otáčkách motoru a na ECO otáčky vývodového hřídele. V neposlední řadě jej agregujeme také s tandemovým návěsem o hmotnosti 25 tun.“,
Jaroslav Mareš, obsluha traktoru, VOD Kámen

Z agronomického hlediska vidím v pásovém traktoru velký přínos. Šetrnost pásových podvozků k půdě je v dnešní době hlavní argument, který jde ruku v ruce s vyšším výkonem, vyšší pracovní rychlostí a tím i kvalitnějším zpracováním, během žní dosahujeme v agregaci s 12metrovým diskovým podmítačem denního výkonu až 300 hektarů, menším prokluzem, nižší spotřebou paliva a v neposlední řadě také vyšším pohodlím pro obsluhu.

Jakub Kaplan, agronom podniku ZD Unčovice
„Když nová Puma dorazila, jeli jsme s ní hned na druhý den sít. Na nějaké seznamování nebyl čas. Zároveň s novým traktorem dorazil i úplně nový secí stroj, takže se řidič učil jezdit hned se dvěma novinkami naráz. Zvládli jsme to především i díky službě Customer Care z AGRI CS, protože dojeli a celý den tady s námi byli. Tím pádem jsme se nemuseli obávat, že by během setí nastal nějaký problém, se kterým bychom si nemohli poradit. Co se týče řidiče, ten už měl zkušenosti s naší starší Pumou, takže s obsluhou neměl problém. Hned s prvním setím jsme byli spokojeni. Traktor fungoval přesně tak, jak jsme si představovali. Jeho funkce nám maximálně ulehčily práci. Řidič nebyl tak moc unavený a zvládl pracovat až do noci.  A jestli nás na Pumě 240 něco opravdu překvapilo, tak to byla výrazně nízká spotřeba.“
 
 
Provozně technický ředitel AG Maiwald, Michal Jurníček, Dis.

Náš nejnovější Magnum 310 AFS Connect jsme pořídili i proto, že časem chceme přejít na systém precizního zemědělství a tento stroj je na to připraven. Co se týká komfortu tak to je oproti staršímu Magnumu 280 neporovnatelný. V kabině je mnohem větší ticho (podle letáku 64 dB) a celkově je kabina útulnější.

Se značkou Case IH jsme dlouhodobě spokojeni, náš první Magnum 7240 jsme pořizovali v roku 1996. Dnes má na kontě přes 35 000 Mh a pořád je pracovně aktivní. 

Pavel Čaněk, obsluha v ZD Kožichovice
Jelikož mám na farmě dlouholeté zkušenosti s modelovou řadou traktoru CVX, konkrétně modelem CVX 160, věděl jsem, že chci opět traktor s plynulým převodovým ústrojím CVX. Traktor je zkrátka radost řídit, když vidím, že pouze přidávám nebo ubírám plyn a traktor plynule zrychluje nebo zpomaluje. Pro svou farmu jsem se rozhodl pořídit Pumu 165 CVX, která je po výkonnostní stránce velice dobrou náhradou za předchozí traktor, ale co se týče komfortu a pracovního prostředí, je o několik tříd výše. Velmi se mi líbí prostorná čtyř sloupková kabina s bezproblémovým výhledem a LED osvětlení. To je obzvláště výborné při práci v noci.
Miroslav Budinský

Máte zájem o předvedení jiné techniky z portfolia AGRI CS?

Zeptejte se svého prodejce na možnost předvedení závěsné techniky z portfolia AGRI CS. V rámci DEMA je možné předvést společně s traktorem také techniku pro zpracování, půdy setí, hnojení, sklizeň pícnin nebo lisování. 
SKY Agriculture

Hnojení, zpracování půdy a setí

Rozmetadlo minerálních hnojiv X40+ ECONOV / Rozmetadlo XT 130 ECONOV / Univerzální talířové brány Methys HDS 6 m / No-till secí stroj Easydrill P250 6 m / Univerzální secí stroj Maxidrill P120 6 m
SIP

Sklizeň pícnin

Žací kombinace Silvercut Disc 900 C a čelní lišta Silvercut Disc 300 FPC / 10rotorový obraceč SPIDER 1100|10 T / Pásový shrnovač píce SIP AIR 900 T

CASE IH

Sklizňová technika

Lis RB 456 HD Pro
SUMO

Zpracování půdy a setí

Kombinovaný stroj pro vertikální zpracování půdy Trio tažené 4,5 m nebo Trio nesené 3 m / No-till secí stroj DD 6 m / Strip-till secí stroj DTS 4 m  a DTS 3 m / Podrývák Subsoiler 4,7 m hydraulicky jištěný
Pichon a AGRI Transport

Dopravní a aplikační technika

Rozmetadlo Pichon M1250 s objemem 12 m3

Registrujte se co nejdříve!

Obchodní podmínky pro DEMO předvedení Vám po registraci sdělí Váš nejbližší autorizovaný prodejce značky CASE IH.
NAJÍT PRODEJCE

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.