Den otevřených dveří STEYR v St. Valentinu

Dny otevřených dveří u příležitosti oslav 75 let značky STEYR se budou konat v St. Valentinu v Rakousku. Přijeďte s námi oslavit úspěchy prémiových traktorů STEYR.

21. - 23. 6. 2022 od 9:00 hod. | St. Valentin

Srdečně bychom vás chtěli pozvat na Dny otevřených dveří u příležitosti oslav 75 let značky STEYR, které se budou konat v St. Valentinu v Rakousku. Uplynulo již tři čtvrtě století od 29. září 1947, kdy byl vyroben první legendární model STEYR 180. Jsme hrdí na úspěšnou historii značky STEYR, a proto bychom ji chtěli společně s vámi oslavit.

                                    dod-steyr.png
 
Pojďme společně oslavit prvních 75 let značky STEYR. Pobavme se a pojďme si připomenout, proč je právě značka STEYR pro nás jedničkou. V rámci oslav nahlédnete do zákulisí výrobního závodu, historie značky, ale také do její budoucnosti. Těšit se můžete na všechny modelové řady, včetně speciálního řešení, na historické modely nebo nejnovější koncept hybridního traktoru a virtuální realitu. Občerstvení a bohatý program pro dospělé i děti zajištěn.

Na co se můžete těšit?

  • více jak 50 historických modelů
  • všechny modelové řady včetně nové generace STEYR Terrus CVT
  • předvedení strojů
  • nové čelní nakladače
  • speciální řešení do lesa a komunálu
  • zákulisí výrobního závodu
  • futuristický koncept hybridního traktoru a virtuální realita
  • bohatý doprovodný program a zábava pro děti

Dárek pro návštěvníky

Výrobce si pro každého navštěvníka připravil malou pozornost ve formě kšiltovky k výročí 75 let značky STEYR.

Místo konání akce

Akce se koná 21. - 23. 6. 2022 každý den od 9:00 hod do 18:00 hod v areálu výrobního závodu STEYR v St. Valentinu v Rakousku na adrese Steyrer Straße 32, St. Valentin.

Pozvánka ke stažení

Registrační formulář

Na akci budou přítomni v určité dny i čeští zástupci značky STEYR. Prosíme však o registraci níže, abychom měli přehled, zda se plánujete akce zůčastnit, a případně si vyhradili čas. Prosíme specifikujte, který den byste se chtěli zúčastnit. Děkujeme.

Pro více informací sledujte oficiální stránky výrobce na STEYR Traktoren. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte produkt manažera značky Zdeňka Musila, zdmusil@agrics.cz, +420 601 321 597.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.