Den s Farmallem v Uniagra CZ

Přečtěte si krátkou reportáž z akce DEN S FARMALLEM, která se konala u obchodního partnera UNIAGRA CZ.

NVe středu 26. 10. 2016 uspořádal náš obchodní partner - společnost UNIAGRA CZ, sídlící v jižních Čechách v Jarošovicích u Týna nad Vltavou, den pro potencionální zájemce o traktory řady Farmall s názvem Den s Farmallem. Jak je již z názvu patrné, byl tento den zaměřen na praktické vyzkoušení a získání více informací o modelové řadě Farmall, která představuje spodní výkonnostní kategorii traktorů CASE IH a vyrábí se ve čtyřech verzích s modelovým označením A, C, U a U Pro.

Farmall je traktor s mnoha NEJ, traktor pro Ty, co chtějí víc, který si od svého uvedení na trh získal mezi českými zemědělci velkou oblibu pro jeho univerzálnost, obratnost a komfort. O tom, že tyto traktory byly stvořeny ze skutečných podmětů zemědělců se mohlo přesvědčit téměř 30 pozvaných návštěvníků, kteří do Uniagry během středečního dopoledne zavítali. Již při příjezdu do areálu firmy vítalo návštěvníky množství vystavených traktorů CASE IH, mezi kterými bylo 7 modelů řady Farmall, z nichž dva byly navíc vybaveny čelním nakladačem LRZ pro ještě větší efektivitu využití během prací v průběhu celého roku. Po úvodním posezení u hrnku kávy přivítal návštěvníky Ing. František Zahrádka, vedoucí prodeje UNIAGRA CZ, který představil akční nabídky na jednotlivé modely a taktéž možnosti financování strojů. Prezentace o jednotlivých modelech Farmall se ujal Ing. Zdeněk Musil, produktový manažer AGRI CS, výhradního dovozce traktorů CASE IH do ČR, který zájemcům představil technické parametry, výhody jednotlivých modelů, stejně jako prvky volitelné výbavy a způsoby využití traktorů v rostlinné či živočišné výrobě. Na atmosféře tohoto „Farmallského“ dne přidalo také to, že během prezentace měli zákazníci vystaveny Farmally v hale, kde prezentace probíhala, a mohli tak například sledovat jednotlivé rozdíly v konstrukčním řešení představovaných strojů, o kterých se mohli v prezentaci dozvědět. Po obědě následovaly praktické jízdy se všemi zástupci rodiny Farmallů, které byly mezi návštěvníky velice kladně hodnoceny. Během volných jízd si mohli zájemci vyzkoušet jednoduchost ovládání a komfort modelu Farmall 85 A s čelním nakladačem, 95 C a taktéž dva prémiové modely U Pro 105.

Vyzkoušet si nejen traktory Farmall, ale kompletní modelovou řadu CASE IH si ve společnosti UNIAGRA CZ můžete již ve dnech 30. 11. - 1. 12. 2016 na tradičních dnech otevřených dveří, které se konají v sídle společnosti.
 

Farmall je traktor s mnoha NEJ, traktor pro nejlepší farmáře! Zkrátka NEJ technika, NEJ výbava a NEJ spotřeba ve své kategorii.

 

FARMALL A. NEJDOSTUPNĚJŠÍ TRAKTOR VE SVÉ KATEGORII.


Jestliže hledáte cenově dostupný, ale zároveň snadno ovladatelný a obratný traktor, který se perfektně hodí do práce na živočišné farmě, pak je tady pro Vás série A. Na výběr máte čtyři modely, které se vyrábí ve výkonnostním rozmezí 65 až 113 koní. Traktory jsou dle modelů vybaveny převodovkami 12x12 s mechanickou rezervací nebo 12x12 s rezervací Powershuttle pro ještě větší komfort obsluhy.
 

FARMALL C. KOMPATNÍ TRAKTOR V KAŽDÉM SMĚRU.


Kompaktní rozměry a ergonomicky tvarované čelní sklo společně se střešním oknem se přímo vybízí pro práci s čelním nakladačem. Práci s čelním nakladačem usnadní také výkonný hydraulický systém a malý poloměr otáčení, který Farmallu C zaručuje velkou obratnost i v úzkých prostorech. Možnost vybavit traktor předním vývodovým hřídelem a předním tříbodovým závěsem dělají z Farmallu C traktor, který efektivně využijeme také v komunální oblasti například při práci se zametačem nebo radlicí na sníh. 
 

FARMALL U. UNIVERZÁLNÍ TRAKTOR PRO KAŽDOU FARMU.


Pro zemědělce, kteří požadují skutečný výkon a všestranně využitelný traktor je tu Farmall U. Farmall U je navíc vybaven technologií Efficient Power, která Vám zvyšuje produktivitu a zároveň snižuje spotřebu paliva. V nabídce jsou tři modely se čtyřválcovým motorem o objemu 3,4 litru, které jsou navrženy pro maximální zatížení například při práci s předním a zadním vývodovým hřídelem. Stejně jako u řady C, tak také u Farmallu U najdeme kabinu, která je už z výroby navržena pro práci s čelním nakladačem. 
 

FARMALL U PRO. STVOŘEN PRO KAŽDODENNÍ RADOST Z PRÁCE.


Na samotném vrcholu traktorů řady Farmall najdeme verzi U Pro. Řada U Pro představuje prémiové a komfortní traktory, které se vyrábí ve třech modelech ve výkonnostním rozmezí 100 až 115 koní.  Traktory řady U Pro jsou osazeny čtyřválcovým motorem o objemu 3,4 litru s vysokotlakým systémem Common Rail.  Pro maximální radost z práce najdeme v traktorech čtyřstupňový Powershift s 32x32 rychlostmi. Hydraulické čerpadlo s kapacitou 60 l/min (na přání až 100 l/min) a maximální zvedací kapacita 5557 kg dělá z traktoru Farmall U Pro mistra ve své třídě. Kabina je stejně jako u předchozích modelů navržena pro efektivní práci s čelním nakladačem, která je možná díky panoramatickému střešnímu oknu a intuitivnímu ovládání čelního nakladače. Farmall U Pro najde zastoupení na všech malých a středních farmách, kde se perfektně využije jeho výkonu a kompaktních rozměrů.