Jedinečná fotosoutěž 500 traktorů STEYR

Pojďme najít 500 traktorů STEYR. Pochlubte se nám svojí nejlepší fotografií a vyhrajte reklamní předměty, prohlídku střediska a jízdu traktorem nebo umístění vaší fotografie na oficiálním profilu!
STEYRÁCI, přichystali jsme si pro vás opět další fotosoutěž, tentokrát s motivem „500 traktorů STEYR.“  Letos se nám podařilo totiž dodat 500. červenobílého koně ze stáje STEYR do České republiky od roku 2013! Jubilejní traktor jsme odhalili a předali při příležitosti tradiční akce Case Den v Kámeni u Pelhřimova na rakouské farmě STEYR. Rozhodli jsme se, že do soutěže můžete přihlásit jakoukoliv svou fotografii s traktorem STEYR - s historickým, novým, z akce, prostě kdekoliv, kde jste potkali červenobílého koně. Neváhejte a soutěžte s námi! Vyhrát můžete zajímavé ceny. Steyr_traktoren_logo_500.jpg

7W1A3580.jpg

Jak soutěžit?

  • Zašlete nám svou fotografii s traktorem STEYR (která ještě v soutěži nebyla)
  • Své vlastní fotografie zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na našem Facebooku STEYR Traktory (CZ). Upozorňujeme však, že posláním přes FB ztrácí fotografie na kvalitě.

  • E-mail musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku. Maximální velikost fotografie 5 MB.

  • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku STEYR Traktory (CZ)

  • Odměněni budou celkem tři soutěžící - na 1. místě se umístí soutěžící s největším počtem reakcí u své fotografie, na 2. místě soutěžící, kterého vybere náš tým a 3. místě se umístí druhý soutěžící s největším počtem reakcí u své fotografie.

  • Soutěž trvá do 14. 9. 2023.

Co můžete vyhrát?

Zážitek s AGRI CS a poukázka do e-shopu

1. místo

Zajímá vás, jak vypadá centrála společnosti AGRI CS? Jak vypadá zázemí mechaniků a dílny? Chcete si prohlédnout traktory zblízka a projet se s nimi? Vítěz kromě darkového poukazu na 500,- na nákup v oficiálním e-shopu, získá jedinečnou možnost podívat se na naši centrálu, případně jiné středisko dle vzdálenosti, která mu bude vyhovovat.
Poukázka do e-shopu a propagace fotografie

2. místo

Vyberte si reklamní předměty STEYR z e-shopu dle libosti. Vyhrát můžete poukázku v hodnotě 500,- a zároveň Vaši fotografii umístíme na oficiální Facebookovou stránku STEYR Traktory a skupinu STEYR přátelé jako úvodní fotografii po dobu jednoho měsíce.
Poukázka do e-shopu na nákup reklamních předmětů

3. místo

Chcete si objednat něco na našem oficiálním e-shopu? Chtěli byste nové tričko STEYR nebo spíš kšiltovku? Získejte poukázku na nákup v hodnotě 500,- a kupte si reklamní předměty dle libosti.

Pravidla soutěže

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 14. 8. 2023 do 14. 9. 2023 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu STEYR Traktory (CZ).

Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku STEYR Traktory (CZ) největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem tři soutěžící - dva, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí (1. a 3. místo), a jednoho vyberete tým STEYR (2. místo). Fotografii, kterou vybere náš tým bude umístěna na oficiální Facebookový profil.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jenom jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena jenom první. 

Organizátor bude výherce kontaktovat přes zprávy na Facebooku nebo e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu nebo se domluví na konkrétním převzetí výhry. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání výher této Akce. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti na Akci jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla Akce, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům Akce. Organizátor Akce je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že takový účastník dosáhl své účasti v Akci podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky Akce. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady. 

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.