FOTOSOUTĚŽ: MacDon polehlé porosty nezastaví

Pošli nám svou fotografii z letošních žní a vyhraj stylové kousky!

Letošní počasí zkouší opravdu každého zemědělce. Hlásíte nám, že v některých částech ještě nemáte sklizeno, nebo se připravujete na kukuřici a sóju. Déšť je téměř na denním pořádku a zdá se, že letošní žně budou opravdu dlouhé a náročné. My bychom vám je rádi alespoň trochu zpříjemnili, a proto jsme se rozhodli uspořádat tradiční fotosoutěž s lištami MacDon.    

                                MACDON-FOTOSOUTEZ-novy-1-(2).png                         

Téma: MacDon polehlé porosty nezastaví

Silný vítr a vydatné deště podpořily polehání porostů napříč celou Českou republikou. Nicméně jednou z hlavní předností lišt MacDon je právě precizní vysekávání i nízkoplodících rostlin a tzv. ležáků. Díky tomu je dosaženo nízkého strniště a požadované výkonnosti sklizně. S dokonale vysečeným porostem nepřicházíte o zrno a tedy i o své peníze. Polehlé porosty jsou proto tématem letošní fotosoutěže.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti s polehlými porosty z letošních žní a vyhrajte hodnotné ceny! Najděte nebo vyfoťte svoji fotografii s lištou MacDon, tak aby byla vidět lišta MacDon a polehlé porosty, a zapojte se do soutěže. 

Jak soutěžit?

  • Zašlete nám fotografii lišty MacDon a polehlých porostů (příklady najdete ve fotogalerii níže).
  • Nezálěží na barvě kombajnu. Soutěž je určena pro veškeré značky kombajnů.
  • Své vlastní fotografie zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na našem Facebooku MacDon CZ/SK.
  • E-mail, nebo zpráva na Facebooku musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku. Maximální velikost fotografie 5 MB.
  • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku MacDon CZ/SK.
  • Odměněni budou celkem tři soutěžící - 2 soutěžící s největším počtem reakcí prostřednictvím Facebooku MacDon CZ/SK u své fotografie a 1 soutěžícího vybere náš tým MacDon.
  • Soutěž trvá do 30. 9. 2021.
  • Vyhrát můžete originální vestu MacDon, kšiltovku a další stylové kousky se značkou MacDon.

Podmínky soutěže

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 1. 9. 2021 do 30. 9. 2021 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím  Facebookového profilu MacDon CZ/SK.

Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku MacDon CZ/SK největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem tři soutěžící - dva, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a jednoho vyberete tým MacDon.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jenom jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena jenom první. 

Organizátor bude výherce kontaktovat přes zprávy na Facebooku. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání výher této Akce. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti na Akci jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla Akce, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům Akce. Organizátor Akce je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že takový účastník dosáhl své účasti v Akci podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky Akce. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady. 

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.