FOTOSOUTĚŽ: MacDoňáci a jejich lišty

Pošli nám svou fotografii a vyhraj!

Všichni příznivci, majitelé a fanoušci pásových lišt MacDon  zbystřete - připravili jsme se pro vás další fotosoutěž! Letošní žne byly opravdu dlouhé a náročné a my jsme se rozhodli, že vám uděláme radost a třem z vás zašleme originální dárky se značkou MacDon.

                                              MacDonaci-a-jejich-listy.png

Podělte se s námi o zkušenosti a dojmy z letošních žní. Najděte svoji fotografii s lištou MacDon, nebo se u ní vyfoťte nyní a zapojte se do soutěže o zajímavé ceny. Soutěž je určena pro veškeré značky kombajnů a trvá do 14. 12. 2020. Odměněni budou celkem tři soutěžící, kteří získají největší počet reakcí prostřednictvím facebooku MacDon CZ/SK u své fotografie.

Své vlastní fotografie s pásovými lištami MacDon zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na Facebooku MacDon CZ/SK. Do předmětu zprávy uveďte „JSEM MACDOŇÁK" E-mail, nebo zpráva na Facebooku musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku. Maximální velikost fotografie 5 MB.


Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 27. 11. 2020 do 14.12.2020 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webové stránky AGRI CS (https://www.agrics.cz) a facebooku MacDon CZ/SK. Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku MacDon CZ/SK největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem tři soutěžící, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí,  Do soutěže mají účastnící zasílat své fotografie, na kterých jsou vyfoceni s lištou MacDon. Do soutěže budou zařazeny všechny fotografie. I přesto, že by měly fotografie, na kterých nejsou vyobrazeni samotní autoři nejvíce reakcí, tak budou mít přednost fotografie, kde budou fotografové přímo vyfoceni sami s lištou. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či akci kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na webových stránkách a Facebook účtu.