Fotosoutěž s traktory STEYR

První fotosoutěž letošního roku s červenobílými traktory je tady! Soutěžte s námi až do 14. 5. a vyhrajte hodnotné ceny.
Vážení fanoušci značky STEYR, připravili jsme si pro vás první fotosoutěž letošního roku. A jelikož je jaro, období, kdy opět naplno začínají práce na poli, rozhodli jsme se pro temátiku zahájení nové sezóny 2021. I když nás hned začátkem roku zkouší aprílové počasí, práce nepočká. Podělte se proto s námi, jak jste se svými traktory STEYR zahájili letošní sezónu a zapojte se fotosoutěže "Nová sezóna s traktory STEYR".

                            STEYR-Soutez-nova-sezona.png
Máte pěknou nebo originální fotografii, kterou byste rádi ukázali i ostatním? Tak neváhejte, zašlete nám ji a soutěžte s námi o hodnotné ceny! Celkem budou odměněni tři soutěžící - dva z vás s fotografií s největším počtem pozitivních reakcí na Facebookovém profilu STEYR Traktory a jednu fotografii vybere náš tým STEYR.


Zasílejte prosím pouze fotografie, které ještě v žádné naší soutěži nebyly. V takovém případě budeme bohužel nuceni soutěžícího vyřadit.

Své vlastní fotografie s traktory STEYR zasílejte prosím na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na našem oficiálním Facebookovém profilu STEYR Traktory. Do předmětu zprávy uveďte „NOVÁ SEZÓNA S TRAKTORY STEYR.“ E-mail musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku a doručovací poštovní adresu. Maximální velikost fotografie nesmí překročit 5 MB.


Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 14. 04. 2021 do 14.05.2021 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České a Slovenské republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webové stránky AGRI CS (https://www.agrics.cz) a Facebooku STEYR Traktory. Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím Facebooku STEYR Traktory největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem dva soutěžící, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a jednoho soutěžícího vybere organizátor soutěže. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání, či akci kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na webových stránkách a Facebook účtu.