Fotosoutěž: Sezóna za volantem traktorů STEYR

Pošlete nám vaši fotografii, jak jste trávili letošní sezónu za volantem traktorů STEYR, a vyhrajte kalendář na rok 2022 a další ceny.
Fanoušci značky STEYR zbystřete. Připravili jsme si pro vás tradiční fotosoutěž k závěru letošní sezóny. Hned začátkem roku nás zkoušelo aprílové počasí, žně se opět posunuly a polní práce jedou na plné obrátky. Máte pěknou, vtipnou nebo netradiční fotografii s traktorem STEYR z letošní sezóny? Podělte se s námi! Vyhrát můžete kalendář STEYR na přístí rok a další stylové ceny.
                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                              Fotosoutez-steyr.png

Jak soutěžit?

  • Zašlete nám svou fotografii s traktorem STEYR (která ještě v soutěži nebyla)
  • Své vlastní fotografie zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na našem Facebooku STEYR Traktory (CZ)
  • E-mail, nebo zpráva na Facebooku musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku. Maximální velikost fotografie 5 MB.
  • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku STEYR Traktory (CZ)
  • Odměněni budou celkem tři soutěžící - 2 soutěžící s největším počtem reakcí prostřednictvím Facebooku u své fotografie a 1 soutěžícího vybere náš tým STEYR
  • Soutěž trvá do 2. 12. 2021

O co se soutěží?

Vyhrát můžete kalendář STEYR na rok 2022 s fotografiemi všech modelových řad a fotografiemi našich zákazníků. Kromě kalendáře můžete vyhrát i stylové reklamní předměty jako tričko, hrníček, klíčenku a další.

Podmínky soutěže

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 2. 11. 2021 do 2. 12. 2021 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu STEYR Traktory (CZ).

Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku STEYR Traktory (CZ) největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem tři soutěžící - dva, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a jednoho vyberete tým STEYR.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jenom jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena jenom první. 

Organizátor bude výherce kontaktovat přes zprávy na Facebooku nebo e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání výher této Akce. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti na Akci jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla Akce, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům Akce. Organizátor Akce je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že takový účastník dosáhl své účasti v Akci podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky Akce. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady. 

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.