Fotosoutěž "Ukaž, jak slavíš se STEYREM!"

Značka STEYR slaví v letošním roce 75 let. My jsme se proto rozhodli uspořádat fotosoutěž a rozdat vám originální dárky! Vyhrát můžete model nejsilnějšího koně, kalendáře na rok 2023 a další ceny.
Již uplynulo tři čtvrtě století od 29. září 1947, od prvního legendárního modelu STEYR 180 se zelenou barvou. Odvezl si jej farmář Leopold Haider ze Steinbachu v Horním Rakousku. Tento osudový den změnil jeho život a znamenal začátek něčeho nového pro tisíce dalších farmářů.

Při příležitosti výročí 75 let jsme se rozhodli obdarovat vás, fanoušky značky STEYR! Připravili jsme si pro vás tradiční fotosoutěž k závěru letošní sezóny. Máte pěknou, vtipnou nebo netradiční fotografii s traktorem STEYR z letošní sezóny? Ukažte nám, jak slavíte letošní rok se STEYRem vy! Vyhrát můžete model vlajkové lodi, kalendář STEYR na příští rok a další stylové ceny. 

Fotosoutez-75-let-STEYR1.jpg

Jak soutěžit?

  • Zašlete nám svou fotografii s traktorem STEYR (která ještě v soutěži nebyla)
  • Své vlastní fotografie zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na našem Facebooku STEYR Traktory (CZ). Upozorňujeme však, že posláním přes FB ztrácí fotografie na kvalitě.

  • E-mail musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku. Maximální velikost fotografie 5 MB.

  • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku STEYR Traktory (CZ)

  • Odměněni budou celkem tři soutěžící - 2 soutěžící s největším počtem reakcí prostřednictvím Facebooku u své fotografie a 1 soutěžícího vybere náš tým STEYR.

  • Soutěž trvá do 9. 12. 2022.

Co můžete vyhrát?

Model vlajkové lodi a kalendář STEYR

Kalendář a tričko 75 let STEYR

Kalendář a kšiltovka 75 let STEYR

Pravidla soutěže

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 9. 11. 2022 do 9. 12. 2022 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu STEYR Traktory (CZ).

Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku STEYR Traktory (CZ) největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem tři soutěžící - dva, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a jednoho vyberete tým STEYR.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jenom jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena jenom první. 

Organizátor bude výherce kontaktovat přes zprávy na Facebooku nebo e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání výher této Akce. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti na Akci jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla Akce, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům Akce. Organizátor Akce je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že takový účastník dosáhl své účasti v Akci podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky Akce. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady. 

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.