Halloweenská soutěž s CASE IH a vaší dýní

CASE IH je původem americká značka, proto jsme se rozhodli oslavit i tento typický americký svátek, a to stylovou soutěží pro všechny naše fanoušky.

Máte doma dýni? A mohla bych ji vidět? 🎃

Minulý týden vyhlásili naši američtí kolegové velmi pěknou soutěž v rámci oslav svátku Halloween, kterou jsme se rozhodli uspořádat i my. I když víme, že se nejedná o typický český svátek, věříme, že pro žádného zemědělce nebo fanouška strojů CASE IH nebude v tomto období problém sehnat dýni a zúčastnit se.  A protože se konec roku blíží, máme pro vás i velmi pěknou cenu - kalendář CASE IH pro rok 2024.

Pravidla soutěže

 • Stáhněte si ve spodní části této stránky libovolnou šablonu pro vyřezávání dýně a postupujte dle návodu (překlad návodu do češtiny najdete také níže).
 • Zašlete nám fotografii vaší dýně na e-mail rihova@agrics.cz.
 • Do emailu nezapomeňte uvést jméno a příjmení autora
 • Maximální velikost fotografie by neměla přesáhnout 5 MB.
 • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku CASE IH (CZ).
 • Odměněno bude celkem 5 soutěžících. Vítěze vybere tým AGRI CS. Každému vítězi bude zaslán kalendář CASE IH pro rok 2024.
 • Soutěž trvá do 10. listopadu 2023.

Návod v češtině

Každá šablona obsahuje i návod v anglickém jazyce. Jeho překlad je zde:
 • Dýni by měla vyřezávat dospělá osoba, nebo dítě za pomoci dospělého
 • Umístěte dýni na noviny, abyste neudalěli nepořádek
 • Nožem s dlouhou pevnou čepelí vykrojte kruh kolem stonku nebo spodní části dýně
 • Vydlabejte lžící semínka a dužinu z dýně
 • Stáhněte si vybranou šablonu, vytiskněte ji a přilepte ji na dýni
 • Pomocí nože prorážejte kousek po kousku po okraji šablony tvar.
 • Zubatým, ostrým nožem vyřízněte vzor podle vyražených otvorů
 • Vyjměte vyříznuté díly zatlačením
Náš typ: Pokud chcete, aby vaše dýně vydržela co nejdéle čerstvá a krásná, namočte ji do roztoku octa a vody v poměru 1:10 na 20 až 30 minut a nechte ji vyschnout na čerstvém vzduchu.  
 • Dovnitř dýně umístěte svíčku, nebo světýlko. Teď už zbývá jen dýni vystavit na obdiv.

Zapojte děti!

Napište nám, že se na vyřezávání dýně podílelo i vaše dítě! Každému zúčastněnému dítěti zašleme ke stažení speciální mini edici omalovánek CASE IH s halloweenským motivem. 

Soutěžní podmínky

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 25. 4. 2023 do 1. 7. 2023 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu CASE IH (CZ).

Vítězem se stávají tři účastníci soutěže, jejichž fotografie získá prostřednictvím facebooku CASE IH (CZ) největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněno bude celkem pět soutěžících - tři, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a dva, které vybere tým AGRI CS na základě jejich argumentace.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jen jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena pouze první.

​Organizátor bude výherce kontaktovat e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání soutežních výher. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla soutěže, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům. Organizátor je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že dosáhl své účasti podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky soutěže. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady.

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.