Jaká byla polní show STEYR DEMO TOUR ve Šternově?

Tradiční polní show je úspěšně za námi. Představili jsme celou flotilu včetně nové generace vlajkové lodi. Zákazníci si nenechali ujít jedinečnou možnost usednout za volant traktorů STEYR.
Evropskou polní show STEYR DEMO TOUR pořádáme ve spolupráci s výrobcem již tradičně každý rok. Červenobílá flotila navštíví průměrně během 2 měsíců na 13 zemí, kde předvede místním farmářům a fanouškům celé své portfolio. V letošním roce výrobce pořádá celkem 16 zastávek. Jednou z nich byl i Šternov ve středních Čechách nedaleko hradu Český Šternberk.
V pátek 2. září při cestě po D1 ze směru od Prahy jste nemohli po pravé straně přehlédnout přehlídku traktorů STEYR. Na poli se sešlo hned 15 traktorů značky STEYR počínaje historickým modelem Steyr T84, přes nejmenší Kompakt S nebo Expert CVT, až po novinky Absolut CVT a novou generaci vlajkové lodi Terrus CVT.
Produktový manažer Zdeněk Musil zahájil polní show prezentací všech modelových řad, včetně modelu STEYR 4055 Kompakt S v úpravě pro autoškolu nebo modelu STEYR 4100 Multi se speciální lesnickou nástavbou. Jednotlivé modely předjížděly před návštěvníky do „arény“, kde jim Zdeněk Musil představil jejich přednosti.
Návštěvníci se tradičně těšili především na polní předvádění a individuální jízdy. Traktory STEYR se předvedly v agregaci se stroji za zpracování půdy a setí AGRI FARMING SOLUTIONS. Během individuálních jízd nezůstal jediný motor studený. Návštěvníci využili příležitosti a vyzkoušeli si komfort kabiny, ovládání, a hlavně samotnou jízdu a práci s červenobílými traktory.
Polní show se vydařila a nenechala si ji ujít řada fanoušků, zemědělců, novinářů a majitelů traktorů STEYR. Dokonce pan Matoušek vyrazil na akci stylově – ve svém traktoru STEYR ve speciální limitované edici. Návštěvníci odnesli s sebou i stylovou dárkovou tašku k výročí 75 let značky STEYR – výroční půllitr, podtácek s otvírákem a rakouská piva, nebo hrníček na kávu s oblíbenou novinkou STEYR Absolut CVT. V tombole čekaly na účastníky polní show hodnotné dárky včetně modelu nové generace vlajkové lodi STEYR Terrus CVT.
Moc děkujeme všem příznivcům traktorů STEYR za návštěvu a doufáme, že se jim akce líbila. Budeme se na vás všechny těšit opět za rok na dalším ročníku STEYR DEMO TOUR 2023. Níže se můžete podívat na výběr fotografií.