Jsme připraveni na novou sezónu: jednání se SKY Agriculture v ČR

Návštěva výrobce SKY Agriculture v ČR. Přípravy na nadcházející sezónu vrcholí. Stanovili jsme si kroky, jak pomoci českých a slovenským zemědělcům. A že se máte se na co těšit!
Na začátku prosince se uskutečnila dlouho plánovaná schůzka zástupců společnosti SKY Agriculture, AGRI CS a AGROTEC Group. Jednalo se o první pracovní workshop, na kterém zástupci ze třech zemí – Francie, České republiky a Slovenska společně připravili plány a jednotlivé kroky, jak českým a slovenským zemědělcům pomoci s řešením aktuálních výzev zemědělství a ukázat jim to nejlepší, co značka SKY Agriculture nabízí.
Do Hustopečí dorazilo vedení firmy SKY Agriculture, vedoucí obchodu, servisu, náhradních dílů, logistiky a marketingu. Z české a slovenské strany se účastnilo vedení společnosti AGROTEC Group a AGRI CS, vedoucí a zástupci technického oddělení Atech, vedoucí náhradní dílů Aparts, produkt manažer pro ČR a SK, marketingové oddělení a vedoucí prodeje a vedoucí servisů AGRI CS. Po společné úvodní prezentaci, kde nás všechny přivítal generální ředitel skupiny AGROTEC Group pan Martin Rada, následovala nejdůležitější část dne – pracovní workshopy jednotlivých oddělení.
Zástupci obou firem pracovali společně na plánech na následující rok 2024. Detailně jsme si popsali jednotlivé kroky k zajištění hladké sezóny pro zákazníky, ať už z pohledu dostupnosti náhradních dílů či samotných strojů, továrních záruk, zaškolení obsluh a poprodejní péče nebo i předvádění strojů a odborných seminářů. Výsledkem byl společný komplexní plán na nadcházející sezónu.
Po pracovních workshopech jsme zástupce ze SKY Agriculture provedli skupinou AGROTEC Group a ukázali jim nejdůležitější oddělení jako je například Atech či školicí středisko. Po prohlídce jsme se přesunuli již na centrálu AGRI CS, kde se konala poslední pracovní část programu. Kromě představení firmy všem zástupcům jsme měli prostor na individuální jednání.
Kam jinam vzít na večerní program partnery z Francie než na degustační menu s vinným párováním. Celý večer se nesl v opravdu příjemné a přátelské atmosféře, a dokonce Francouzi, kteří jsou vyhlášeni svým apetitem a chutí k jídlu, ocenili naši kuchyni. Nechyběla ani, naopak zase pro Moravu typická, návštěva vinného sklepa.
Mimo zástupců dorazily z Francie shodou okolností i první stroje. Na středisko AGRI CS v Tišicích talířové brány Methys HDS a do Hustopečí hned dva secí stroje, Easydrill a Maxidrill.