Konference SIP ve Slovinsku - novinky i ocenění za rekordní prodeje

V prvním únorovém týdnu jsme uspořádali společně s výrobcem konferenci SIP. Představili jsme novinky, prošli si výrobní závod, a především jsme ocenili nejlepší prodejce a dealery roku 2021.

Rekordní rok pro značku SIP na českém trhu

Na začátku února jsme ve spolupráci s výrobcem uspořádali konferenci ve Slovinsku pro české a slovenské prodejce autorizované sítě SIP. Součástí programu byla prezentace značky, v rámci které jsme se dozvěděli o současné pozici značky ve světě. Hlavní bodem programu byla však vzájemná spolupráce společnosti SIP se společností AGROTEC Group a AGRI CS a nastínění jasných cílů a strategie do budoucna.
Výrobce nám představil připravované novinky pro rok 2022 a provedl nás výrobním závodem firmy. Ukázal nám kompletní výrobní linku strojů na zpracování píce a rozmetadel počínaje výrobou jednotlivých komponentů, přes lakování, až po finální kompletaci a kontrolu. Nutno podotknout, že výrobní závod firmy je zmodernizovaný a využívá se zde řada robotů. Velice zajímavá byla sekce výstupní kontroly kvality s komorami a vodními lázněmi. Od letošního roku se plně využívá i nová výrobní hala o rozloze 2 709 m2.
Cílem prohlídky bylo předat prodejcům praktické zkušenosti, rady a tipy, díky kterým budou připraveni pomoci svým zákazníkům. Ve stejnou dobu  navíc probíhalo technické školení pro servisní techniky a poprodejní týmy, abychom uživatelům strojů SIP poskytli kvalitní podporu a co nejlepší zkušenosti.
Zlatým hřebem konference SIP byla návštěva vinařství s komentovanou prohlídkou a degustací, na které jsme společně s výrobcem ocenili nejlepší prodejce a dealery za uplynulý rok. SIP loni v České republice dosáhl nejvyššího prodeje strojů v historii, největší podíl na tak skvělém výsledku měl autorizovaný dealer NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. Ocenění nejlepšího prodejce společně s plaketou a darem získal pan Lukáš Rozsypal právě z jmenované společnosti. Druhým nejlepším prodejcem se stal pan Miroslav Mašek ze společnosti AGRI SYSTEM a třetí cenu si odnesl pan Vladimír Novotný ze společnosti CEREA a.s. Program jsme završili společnou večeří, která se nesla ve velice přátelské atmosféře.
Naše poděkování patří výrobci za podporu a spolupráci během celého působení značky v ČR. Zároveň bychom ještě jednou chtěli srdečně poděkovat a pogratulovat našim dealerům a prodejcům za jejich ochotu, důvěru, podporu a usílí, které značce a zákazníkům věnují. Velice si vaší práce vážíme a těšíme se, co nám přinese sezóna 2022.