Květen a červen bude nabitý akcemi. Kam vyrazit za červenou technikou?

Sezóna je v plném proudu a my pro vás chystéme celou řadu akcí. Vyražte po dlouhé době za námi, užijte si zábavu, ale hlavně si vyzkoušejte červenou techniku!
V letošním roce pro vás připravujeme celou řadu akcí, abychom si společně vynahradili uplynulé dva roky. Polní dny pořádáme pod hlavičkou vlastních autorizovaných středisek, ale také ve spolupráci s našimi dealery. Budeme velice rádi, když příjmete naše pozvání a potkáme se společně na některé z plánovaných akcí. V rámci všech eventů se můžete těšit na traktory Case IH a STEYR, ale také na novinky a závěsnou techniku. Sezónu odstartujeme pícninářskými dny. Přijďte si vyzkoušet červenou techniku na vlastní kůži a podívat se na ucelenou nabídku strojů a služeb, které vám můžeme nabídnout. A kde se můžeme potkat?

4 pícninářské dny s Auto Helus

Sezóna je v plném proudu, na řadě míst již začaly senáže a pícniny jsou za rohem. Proto program akcí odstartujeme sérií pícninářských dní. První akce se koná již příští týden v úterý 10. 5. u našeho autorizované dealera Auto Helus. Celkem jsou naplánované 4 pícninářské dny, v rámci kterých se můžete těšit na červenobílé traktory STEYR a celou pícninářskou linku SIP. K vidění a vyzkoušení bude například nejmenší zastupce ze stáje STEYR Kompakt S, Expert CVT nebo Profi CVT. Z pícninářského programu si nenechte ujít čelní a boční sekačku Silvercut Disc, obraceč nebo shrnovač STAR 700|22 T.

Datum: 10.5.2022 | 12.5.2022 | 17.5.2022 | 19.5.2022
Místo: Strážiště u Kralovic | Bor u Tachova | Draženov u Domažlic | Maňovice u Nepomuku
Start akce: 11:00 hod.
Registrace a více informací: https://www.helustechnik.cz/aktuality/108-4-dny-picnin-s-auto-helus.htm

Pícninářský den AGRI CS Rybníky

Následující týden se přesuneme výše, a to konkrétně k Příbrami. V blízkosti autorizovaného střediska AGRI CS pro vás připravujeme další pícninářský den. K vidění budou traktory značky Case IH, konkrétně Optum 300 CVX, Puma 165 CVX nebo menší zástupce Maxxum 150. Z rakouské stáje dorazí STEYR Kompakt a Profi. Tešit se můžete na předvedení pícninářského programu od sekaček až po shrnovače, včetně největších strojů, které SIP nabízí v záběru až 15 m. Nebude chybět ani lis na balíky a nejprodávanější mulčovače v ČR.

Datum: 24. 5. 2022
Místo: Rybníky u Dobříše
Start akce: 09:00 hod.
Registrace: Formulář na konci článku. Prosíme uveďte do poznámky Pícninářský den Rybníky.
Kontaktní osoba: Ondřej Šimr, +420 702 001 092

Den otevřených dvěří AGROTEC Group

Jakou součást skupiny AGROTEC se budeme i letos podílet na Dnu otevřených dveří AGROTEC GROUP. V Hustopečích se opět po roce předvedou v plné parádě traktory, mlátičky i náklaďáky. Letos mohou zájemci navíc nahlédnout i do servisů. Nejoblíbenější disciplínou je svezení na traktorech, dále se můžete těšit na bohatý program pro děti, simulátor přezouvání kol, překážkovou dráhu nebo kapelu Šarže 54. Na akci můžete vyhrát i jízdu v rally s Honzou Kopeckým nebo Matinem Radou!

Datum: 28. 5. 2022
Místo: Hustopeče
Start akce: 09:00 hod.
Více informací: https://www.agrotec.cz/aktuality/den-otevrenych-dveri-agrotec-group-2022

Pícninářské dny SIP & 75 let traktorů STEYR

S pícninářskými dny se přesuneme úplně na východ k autorizovanému dealerovi Navos Farm Tehnic, který pořádá dvoudenní akci. Těšit se můžete na aktivní prezentaci traktorů STEYR. K vidění budou praktické ukázky strojů na zpracování píce SIP, lisy na kulaté a hranaté balíky Case IH a mulčovače TEHNOS. Zajímavostí bude česká premiéra stroje pro dvoufázovou sklizeň MacDon Windrower. Z důvodu neuspořádání letošního Techagra pro vás přivezeme na ukázku techniku pro všechny oblasti zemědělství – od krmných vozů, přes návěsy a přívěsy až po postřikovač či sklízecí mlátičku. Ve čtvrtek se večer se odehraje oslava 75 let výroby prémiových traktorů STEYR. Těšit se můžete na živou hudbu k tanci i poslechu a bohaté občerstvení. Děti jsou vítány, bude pro ně postaven skákací hrad.

Datum: 9. - 10. 6. 2022
Místo: Rybí – hora Puntík
Start akce: 16:45 hod. a druhý den od 9:00 hod.
Kontaktní osoba: Bohumil Kintl, +420 727 871 655

AGROTEC PETRONAS rally

V půlce června nás opět po roce čeká 17. AGROTEC Petronas rally aneb Rally mezi vinohrady. Soutěž bude hostit účastníky Mistrovství FIA Zóny střední Evropa (CEZ) a tradičně se poperou o body i posádky v rámci českého i slovenského mistrovství v rally i v rally historických automobilů.

Datum: 17. - 18. 6. 2022
Místo: Hustopeče
Více informací na: https://www.agrotecrally.cz/

Lesnický den v Ralsku se STEYREM

Na 44. ročník Lesnického dne v Ralsku a XX. mistrovství ČR v práci s motorovou pilou budete moci navštívit stánek našeho obchodního partnera Forest Meri, kde si můžete prohlédnout speciální lesnickou úpravu traktoru STEYR. Na programu akce jsou především ukázky lesnické a další techniky, včetně traktorů, harvestorů a těžké techniky, STIHL Timbersports show nebo lesní pedagogika a program pro děti.
 
Datum: 17. - 18. 6. 2022
Místo: Sklená huť v Ralsku
Více informací: https://www.vls.cz/cs/pro-verejnost/lesnicky-den-v-ralsku

Den otevřených dveří STEYR

Den otevřených dveří u příležitosti oslav 75 let značky STEYR se bude konat v St. Valentinu v Rakousku. V rámci oslav nám výrobce umožní nahlédnout do zákulisí výrobního závodu, historie značky, ale také do její budoucnosti. Těšit se můžete na všechny modelové řady, včetně speciálního řešení, na historické modely nebo nejnovější koncept hybridního traktoru a virtuální realitu. Občerstvení a bohatý program pro dospělé i děti zajištěn.

Datum: 21. - 23. 6. 2022
Místo: St. Valentin, Rakousko
Start akce: 09:00 hod.
Registrace: https://www.steyr.cz/den-otevrenych-dveri-v-st.-valentinu
Kontaktní osoba: Zdeněk Musil, +420 601 321 597

Pokud máte více dotazů, nebo se chcete na některou akci registrovat, můžete prostřednictvím formuláře:


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.