Nový Magnum: Nejlepší polní traktor

Nejmodernější traktor stvořený pro tahově náročné pracovní operace.

Nový Magnum AFS Connect

Traktory CASE IH Magnum jsou poctivé americké traktory navržené pro dokonalé zvládání tahových prací. Jejich nejnovější generace AFS Connect nastavuje nová měřítka komfortu řidiče, tahových schopností a kvality zpracování.

Na výběr máte z několika modelů, dvou typů převodovek a kolového nebo unikátního pásového podvozku Rowtrac. V České republice jsou nejprodávanějšími modely Magnum 340 HD, Magnum 380 CVX a nově se bestsellerem stal nejvýkonnější model Magnum 400 HD. Výkon v tahu 435 koní, zcela nová převodovka, robustní podvozek s HD nápravami, plné dotížení rovnou z výroby a akční cena jsou zaručeným receptem na úspěch. Vše je doplněno tovární zárukou na 3 roky/3000 hodin.
 
Nejnovější generace Magnum AFS Connect je stále online. Ve standardu traktoru je na 3 roky předplacená telematika AFS Connect s přístupem na portál my.caseih.com. S jeho pomocí dokážete přehledně sledovat, procházet, analyzovat a ukládat všechna potřebná data týkající se provozu jednotlivých strojů a agronomických dat (plánování osevních postupů, evidence hnojení, plánování naváděcích linií apod.). Už nemusíte obíhat traktory s paměťovou kartou, abyste řidiči předali data, na jaký pozemek má jet. Jednoduše mu to pošlete bezdrátově.

 

Vítejte v novém Magnumu AFS Connect. Vítejte v budoucnosti.

Víc o novém Magnumu

Dodání do konce roku 2021 nebo v první polovině 2022

Pokud si s objednávkou pospíšíte, traktor vám dodáme ještě letos.

Garantujeme vám bezkonkurenční nabídku

Jsme si jistí, že vám dokážeme nabídnout ty nejlepší podmínky na polní traktor. 
Vystupte ze zajetých kolejí a vyzkoušejte nový Magnum AFS Connect. 

Nejlepší nabídka na trhu

Výhodná akční nabídka + spousta dalších výhod přímo v ceně.
 

3 roky záruka

Na Magnum dáváme záruku 3 roky/3 000 hodin s možností prodloužení na 5 let/6 000 hodin.

Vždy online, vždy připraven

Kdykoliv se může k traktoru připojit agronom i servis pro diagnostiku.

Záruka mobility

S Magnumem máte jistotu, že budete moci pracovat vždy, když je to potřeba. Servis má díky telematice neustálý přehled o stroji. Dokáže se na něj vzdáleně připojit a udělat potřebnou diagnostiku.
V případě potřeby vám rádi zapůjčíme náhradní stroj.
 

Praktické zaškolení přímo na poli

Pro dokonalé využití všech funkcí traktoru přijedeme a zaškolíme přímo u vás v podniku a na poli. Kolegové z oddělení péče o zákazníky vám rádi budou věnovat plné dva dny.
Nejprve se s traktorem seznámíte a druhou schůzku si můžete dohodnout po pár dnech, kdy už máte sami svoje praktické poznatky.

Máte zájem?

Chcete nový Magnum nebo máte zájem o jeho předvedení? 
Nechte nám kontakt, ozveme se vám.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.