Nejprodávanější značka mulčovačů na trhu

Mulčovače TEHNOS jsou od roku 2017 nejprodávanější značkou na českém trhu. Letos chceme pokořit hranici 150 prodaných kusů.

Díky více než třicetileté zkušenosti s vývojem a výrobou zemědělské techniky se slovinské společnosti TEHNOS daří vyrábět kvalitní a technicky propracované stroje. Mulčovače vynikají perfektní kvalitou práce, nízkou náchylností k vibracím, a z toho plynoucí dlouhou životností. Důležitou zásadou výrobce je také jednoduchost obsluhy a údržby. O kvalitě mulčovačů TEHNOS vypovídá i spokojenost našich zákazníků a počet prodaných kusů.

                                                         IMG_4995.jpg


V našem portfoliu kromě traktorů, sklizňové techniky, strojů na zpracování píce nebo půdy, najdete i moderní mulčovače značky TEHNOS. Výrobce dodává na trh celou řadu typů mulčovačů v různých šířích záběru pro použití jak k mulčování běžných porostů, tak pro speciální použití při mulčování v sadech a vinicích či v lese, případně při mulčování chřestu. Zajišťují dokonalé mulčování rostlinných zbytků v zemědělství, vinařství, nebo například v komunální sféře. Vysoká kvalita strojů je výsledkem neustálého vývoje a velmi zodpovědně nastaveného a kontrolovaného výrobního procesu.

                                                     IMG_6938.jpg

O tom, že mulčovače TEHNOS mají své pevné místo na českém trhu, mluví i spokojenost a dobré zkušenosti našich zákazníků, kteří se k nám vracejí, a také objem prodejů. Od roku 2017, kdy se podařilo českým zákazníkům dodat 133 kusů mulčovačů, si značka TEHNOS udržuje své prvenství v podílu na trhu. I v letošním roce bychom svou pozici rádi obhájili, počet prodaných strojů bude s největší pravděpodobností více něž 150.

                                                       IMG_6868 - obnoveny.jpg

Nejprodávanějšími modely jsou dlouhodobě mulčovače řady MB
 (boční příkopové) v různých pracovních záběrech a variantách. Stranové mulčovače jsou často vyhledávány soukromými farmáři i středními podniky na údržbu areálů, cest a okrajů pozemků. Mezi velkými podniky a podniky poskytujícími služby jsou velice oblíbené širokozáběrové skládací mulčovače MU2D a MU2Z s pracovním záběrem až 9 m. V letošním roce jsme zatím na český trh dodali 10 kusů širokozáběrových mulčovačů.

Novinkou letošního roku je stranový příkopový mulčovač MBLS (boční příkopový a ultra lehký - SIMPLE). Stroj je určený především pro malé farmáře a samosprávy obcí, v agregaci s malými a lehčími traktory. I tento nový model si již získal přízeň řady zákazníků.

                                                    IMG_6872.jpg


Máte-li zájem o konkrétní stroj, nebo chcete více informací, kontaktujte produkt manažera značky Jiřího Pilaře, mobil: +420 602 236 569, e-mail: pilar@agrics.cz, nebo svého autorizovaného dealera.