STEYR Terrus CVT vyhrál GERMAN DESIGN AWARD 2022

Nejnovější generace vlajkové lodi stáje STEYR získala cenu v kategorii „Excellent Product Design“ pro rok 2022.

VÍTĚZ GERMAN DESIGN AWARD 2022

Nejnovější verze vlajkové lodi získala cenu v kategorii „Excellent Product Design“. Prestižní soutěž je pořádána German Design Council. Jednotlivé soutěžící hodnotí porota složená z 37 expertů. STEYR Terrus CVT výhral díky svému stylu a funkčnosti.

                                                                   STEYR_-GDA_New-Terrus-CVT.jpg

Nová druhá generace STEYR Terrus CVT byla oceněna vítězem v kategorii 'Excellent Product Design' v rámci German Design Awards. Vyznamenání se udělují již od roku 1953 German Design Council. Vítěze vybírala porota složená z 37 významných designérských odborníků z různých zemí, kteří jsou zástupci designového průmyslu, ale také obchodu, akademické sféry a výzkumu.

STEYR Terrus CVT se stal vítězem v kategorii průmyslu díky jeho kombinaci designu a funkčnosti. Nedávno odhalená nová generace nejsilnějšího koně zahrnuje celkem 3 modely o výkonu 250 až 300 koní ve standardu s plynulým převodových ústrojím CVT. Oproti původní generaci byla značně vylepšena. Příkladem je ještě vyšší úroveň prémiového komfortu pro obsluhu s důrazem na ergonomii. V kombinaci s novým designem exteriéru spojuje užitné vlastnosti s výraznou osobností značky.

Styl nové generace Terrus CVT byl významně přepracován. Od exteriéru jako je přepracovaná kapota motoru, až po interiér kabiny řidiče. Nová generace STEYR Terrus CVT přináší traktor, který propojuje styl a funkčnost, a který poskytne vše, co zákazník očekává na poli i na silnici.

„Jsme opravdu potěšeni nejnovějším oceněním designérského odhodlání společnosti CNH Industrial mísit styl s kvalitou produktů, schopnostmi, efektivitou a udržitelností. Ocenění také uznává jedinečnou identitu značky STEYR, která jako evropský specialista na traktory v rámci CNH Industrial má pověst stylu a kvality.““ říká David Wilkie, ředitel CNH Industrial Design Centre.