Nové funkce a konstrukční vylepšení traktorů Vestrum CVXDrive

V roce 2023 se u traktorů Vestrum CVXDrive můžeme těšit na vyšší výkon funkčnost, komfort i zážitek z jízdy.
Vestrum CVXDrive si získal velkou oblibu u zákazníků, kteří obdělávají menší pozemky, ale požadují technologie a komfort, které jsou k dispozici u větších traktorů. Nové funkce a konstrukční vylepšení traktorů Vestrum CVXDrive 2023 zvyšují výkon, funkčnost, komfort i zážitek z jízdy. Mezi nejvýznamnější prvky patří vylepšená převodovka CVXDrive, nejnovější displej AFS Pro 700 Plus, až čtyři zadní elektrohydraulické okruhy, přední vývodový hřídel s mokrou spojkou a komfortní prostředí pro obsluhu. Všechny modely Vestrum CVXDrive jsou poháněny úspornými čtyřválcovými motory NEF o objemu 4,4 litru s výkonem od 100 do 130 koní, které však dosahují výkonu až 140 koní.

Vylepšená a nastavitelná převodovka CVXDrive

Převodovka CVXDrive, která poskytuje vynikající účinnost a všestrannost, obsahuje dva mechanické stupně a umožňuje plynulé nastavení rychlosti jízdy vpřed až do 40 km/h, přičemž její funkce ECO umožňuje dosáhnout této rychlosti již při 1700 otáčkách motoru za minutu a minimalizovat tak spotřebu paliva. Převodovka je propojena se systémem APM traktoru, který umožňuje obsluze nastavit požadovanou pracovní rychlost, zajišťuje optimální výkon a je vybavena funkcí Active Hold pro dodatečnou bezpečnost.

V návaznosti na reakce zákazníků byly vylepšeny jízdní vlastnosti, aby se maximalizovala reakce na kyvadlový provoz a zrychlování/zpomalování, přičemž byla zdokonalena citlivost jízdního pedálu, zvýšena citlivost a detekce polohy Multicontrolleru a a implementováno nastavení tempomatu pedálem.

Komfort jako v autě

Nová čtyřsloupková kabina přispívá k větší produktivitě i komfortu. Je odpružená pro maximální pohodlí a má řadu vnějších i vnitřních vylepšení.

Uvnitř obsluha ocení vynikající výhled do všech stran, prvotřídní kvalitu čalounění a povrchovou úpravou kolem stropu a sloupků. Zážitek z jízdy umocňuje praktický displej v A sloupku s integrovaným zrcátkem a chladicí přihrádkou, která je nyní standardem u všech verzí. Ve volitelné výbavě nechybí ani kožený volant Case IH.

Výrazným prvkem nové kabiny je nový dotykový displej AFS Pro 700 Plus, který má o 35 % větší skleněnou obrazovku s vysokým rozlišením ve stylu tabletu, která má povrchovou úpravu odolnou proti odleskům i otiskům prstů. Disponuje 15GB pamětí, má menu pro rychlé spuštění, pracuje rychleji, poskytuje možnost multitaskingu pro optimalizaci produktivity a může přijímat až čtyři kamerové vstupy. Lze jej namontovat buď na opěrku MultiController, nebo na volitelnou lištu monitoru, která obsahuje integrovaný kabelový svazek a dvě zásuvky USB pro napájení tabletů a mobilních telefonů.
Novinkou je lišta monitora s integrovaným vedením káblového zväzku a dvoma zásuvkami USB. K dispozícii je aj sada držiakov tabletu a mobilného telefónu na uchytenie RAM® pre náradie, ktoré využíva ovládanie prostredníctvom aplikácie v tablete.

Nové nástupné schodíky umožňujú ľahší a bezpečnejší prístup. Inovovaný predný stierač, ktorý bol predtým k dispozícii iba s panoramatickou nízkou strechou, pokrýva o 65% väčšiu plochu okna a je k dispozícii pri všetkých verziách. K dispozícii je aj nový integrovaný sklopný držiak LED majáka a nové postranné LED svetlá, ktoré zvyšujú viditeľnosť.
Vestrum CVXDrive byl prvním modelem Case IH v tomto sektoru, který kombinoval převodovku CVXDrive s automatickým řízením produktivity (APM) pro dosažení maximální efektivity a výkonu. Traktor je zaměřen na středně velké zemědělské podniky a díky převodovce a poloměru otáčení 4,5 m je ideální pro práci s čelním nakladačem, úkoly s vývodovým hřídelem, lehké zpracování půdy a přepravní úkoly.

Máte zájem o nový VESTRUM?

Kontaktujte nás pomocí on-line formuláře a my se Vám ozveme.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.