Nové modely PUMA 140 - 175 AFS Connect

Nové modely PUMA 140 - 175 již k dispozici na českém trhu!

Traktory modelové řady PUMA jsou v produktovém portfoliu značky CASE IH takovým bestsellerem. Svědčí o tom nejenom počty prodávaných kusů v Evropě, ale zejména i na českém trhu, kde se ročně zaregistruje přibližně 80 kusů této modelové řady. Není proto divu, že od roku 2007, kdy byla řada představena značka CASE IH vyrobila již více než 90 000 kusů. Skvělé technické parametry, snadné ovládání, rozsáhlé možnosti výbavy, ideální traktor pro soukromníka i velké zemědělské podniky. Tyto vlastnosti právem dělají z této řady tak úspěšné traktory.

V roce 2020 však modely PUMA přijíždí na evropský trh v novém „omlazeném“ kabátě, přebírají tedy ucelený rodinný design značky CASE IH. A jak sami víme, traktory přece na design nejezdí, ale právě i nový design byl jedním z požadavků nových zákazníků. Opomeneme-li design, přichází nové modely PUMA 140–175 s novými motory splňující emisní normu Stage V. Díky tomu mohl výrobce navýšit opětovně servisní intervaly a to na 750 hodin pro motor a 1 500 hodin pro převodovku. Motory jsou taktéž vybaveny zdokonalenou technologií následné úpravy spalin Hi-eSCR2 bez recirkulace spalin EGR.

Jednotlivé modely nesou taktéž nové pojmenování. Stávající označení modelů „PUMA X“, tedy vstupní úroveň do této třídy traktorů, si zanechává pouze označení PUMA. Traktory jsou pak standardně vybaveny převodovkou semi-powershift ActiveDrive 6 s 19x6 rychlostmi. Modely PUMA Multicontroller pak nabízí převodovku ActiveDrive 6 v provedení full-powershift nebo semi-powershift taktéž s 19x6 rychlostmi. Tyto převodovky nabízí například pohodlnou funkci automatického řazení pole/silnice. Nejvyšší úroveň komfortu a pohodlí z jízdy pak přináší modely PUMA CVXDrive vybaveny plynulou převodovkou v rozsahu 0–40 km/hod, popřípadě 0–50 km/hod s plynulou změnou rychlosti.
 

Tovární tříletá záruka ve standardu


Podstatnou změnou a významným benefitem pro zákazníka je již tovární tříletá záruka ve standardu oproti stávající jednoleté záruce. Tato záruka tak významně potvrzuje kvalitu nových modelů traktorů PUMA – kvalitnější komponenty, zdokonalené propracování a lepší výstupní kontrolu ve výrobním závodě.

Kabina modelů PUMA 140–175 si zachovává své standardní a oblíbené prvky. Jedná se tak především o loketní opěrku Multicontroller, nechybí například ani dotykový monitor AFS Pro 700 nebo možnost vybrat si rovnou ze čtyř různých paketů výbavy kabiny. Kabina tak významnou mírou přispívá k vyššímu komfortu práce obsluhy. V rámci inovací pak nové modely PUMA nabízí i silnější pracovní světla. V rámci výbavy nepostrádá PUMA taktéž moderní prvky precizního zemědělství: satelitní řízení AccuGuide s příjmem korekčního signálu na úrovni RTK+, ISO BUS III nebo nové funkce telematiky AFS Connect.

Pro představení a zahájení prodeje nových modelů PUMA 140–175 jsme si pro vás jako zákazníky připravili speciální prodejní akci. Získat můžete speciální bonus až ve výši 2 000* EUR, který se vztahuje na volitelnou výbavu při objednání traktoru do výroby. Zjistěte více informací o této akci v naši akční brožuře nebo se informujte u autorizovaných prodejců značky CASE IH.