Novinka – optický skener porostu Augmenta

Představujeme další nástroj pro snižování nákladů a efektivnější provoz vaší farmy pod hlavičkou AGRI FARMING SOLUTIONS.
Nová generace zařízení pro snímání rostlin spojuje výhody satelitních snímků, leteckých snímků a aktivních senzorů do jednoho zařízení. Klíčové vlastnosti tvoří jednoduchost, nízké náklady a úspora.

S nynějším trendem v omezování množství použitých chemikálií a rostoucí pořizovací cenou těchto produktů se stává důležitějším než kdy dříve jejich optimální rozmístění v rámci pozemku. Nadbytečné hnojení rostlin, které to nevyužijí, vede k chorobám, potlačování vývoje květu či polehání porostu. Aplikujte optimální množství produktu, které rostlina vyžaduje.

AGRI-CS-Augmenta-web-4.jpg
 

Snímkování aktuálního stavu

Augmenta představuje novou generaci pasivního sensoru (přihláška patentu). Je kombinací systému 4K kamer s 5-ti spektry, několika snímači světelných podmínek/prostředí a pokročilým prostředím umělé inteligence, která slouží k vytvoření univerzálního indexu zdravotního stavu rostlin a vypočtení potřebné dávky hnojiva.
AGRI-CS-Augmenta-web-8.jpg
 

Padne každému stroji – postřikovač nebo traktor s rozmetadlem

Součástí balíčku je lišta pro uchycení optického skeneru s variabilními držáky k instalaci na kabinu stoje. Kromě potřebné kabeláže balíček rovněž obsahuje i tablet pro obsluhu zařízení. Šířka záběru snímaného porostu je až 40 metrů a systém je schopen ovládat až 128 sekcí aplikačního stroje.

AGRI-CS-Augmenta-web-2.jpg
 

Automatická evidence

Součástí služby Augmenta je i webový portál v českém jazyce, který slouží pro evidenci aplikace. Rovněž zde najdete naměřenou variabilitu pozemku a mapu aplikace. Dále portál nabízí zobrazení automaticky pořízených fotografii porostu a výkonnostní data soupravy. Mezi zajímavá čísla patří i velikost úspory aplikovaného produktu. Do webového portálu lze nahrávat předpisové mapy, které se dále mohou kombinovat s optickým skenerem porostu.

AGRI-CS-Augmenta-web-3.jpg
 

Jednoduche ovládání

Součástí balení je i tablet pro bezdrátovou obsluhu zařízení. Velice přívětivé rozhraní umožňuje rychle a intuitivně nastavit základní parametry pracovní operace, kterou si zvolíte. Patří sem typ plodiny, typ aplikované látky, maximální a minimální dávka. Mobilní aplikace je samozřejmě v českém jazyce. Naměřená data lze kombinovat s předpisovou mapou a tím regulovat aplikované množství produktu

 

Máte dotazy ohledně Augmenty?
Napište nám, rádi vás budeme kontaktovat!


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.