Novinka pro velkoobjemovou přepravu

Molčík kipper, a.s. představuje novinku v podobě revolučního návěsu Molčík TDK 33000. Přichází tak s dokonalým řešením pro velkoobjemové přepravy zemědělských, stavebních či jiných komodit.
Přední český výrobce dopravní techniky z Valtic Molčík kipper, a.s. představuje novinku v podobě revolučního návěsu Molčík TDK 33000. Přichází tak s dokonalým řešením pro velkoobjemové přepravy zemědělských, stavebních či jiných komodit.
 

Objem až 43 m3

Návěs s označením TDK 33 000 najdete nově i v našem portfoliu. Tuzemský výrobce Molčík novým návěsem reaguje na potřeby velkých zemědělských podniků a podniků poskytujících služby. Jak už samotný název napovídá, jedná se o velkoobjemový traktorový návěs s vanovou korbou o objemu 33,5 m3 nebo s nástavky o výšce 500 mm až neuvěřitelných 43 m3.

Návěs byl vyvíjen se zásadním důrazem na trvanlivost a spolehlivost, jelikož extrémní podmínky zemědělského provozu jsou zcela zřejmé. Přívěs Molčík TDK 33000 se snadno udržuje díky jednoduchému, ale efektivnímu designu. Jeho přímočará konstrukce zajišťuje, že jakékoli opravy nebo údržba jsou rychlé a snadné, což vám umožní udržovat váš návěs v perfektním stavu bez jakýchkoli potíží.
 

Inovativní design pro dopravu veškerých komodit

Svými parametry a technickým řešením jako je přední a zadní řiditelná náprava či parabolické odpružení je ideální pro přepravu velkého množství plodin a hnojiv. A co víc, jeho inovativní design mu umožňuje přizpůsobit se různým typům nákladu, takže je ideálním řešením pro farmáře s různými zemědělskými potřebami.  Vanová nástavba, která je vyrobena z 4 mm silného plechu, je vybavena stabilizátorem. Velmi bohatá výbava zaručuje bezpečný, spolehlivý a komfortní provoz. Příkladem je mechanicky odpružený podvozek, odpružená oj parabolickými péry, volba závěsu mezi K80 a okem Ø 50 mm, hydraulická odstavná noha, automatická parkovací brzda nebo propracované jištění hydraulicky ovládaného zadního čela s výsypným okénkem. Špičkový brzdový systém navíc zajišťuje vždy optimální bezpečnost – návěs jezdí na pneumatikách 560/60 R 22.5 a je vybaven automatickým zátěžovým regulátorem. Povolená rychlost je 40 km/h. V rámci doplňkové výbavy lze návěs vybavit obslužnou lávkou, zaplachtováním, rezervou nebo nástavkami. Návěs lze vyrobit v provedení s dvoustrannou korbou.

TDK-33-000-final.jpg