Nový Terrus CVT opět vítězí díky svému osobitému designu

Porota iF Design Award ocenila design a funkčnost vlajkové lodi STEYR. Nová generace Terrus CVT přidává další vítězství k ocenění za Design.
Porota iF Design Award ocenila design a funkčnost vlajkové lodi STEYR. Nová generace Terrus CVT přidává další vítězství k ocenění Product Design v rámci Red Dot Design Awards a k ocenění Excellent Product Design na German Design Awards.

Opět se ukazuje důležitá role moderního a pokrokového designu při vývoji produktivních a efektivních traktorů. Nejnovější generace modelové řady STEYR Terrus CVT o výkonu 250 – 300 koní byla opět oceněna za svůj osobitý design, konkrétně cenou iF Design.

Ocenění iF Design Awards, které se poprvé konalo v roce 1953, je uznáváno jako jedno z nejprestižnějších ocenění svého druhu na světě. Nezávislá porota složená z odborníků z celého světa se schází, aby určila vítěze na základě souboru objektivních standardů. Porota uděluje tzv. pečeť iF výrobkům, které jsou uznávány jako výrobky se skvělým designem, který je zároveň přínosem pro spotřebitele a zvyšuje úroveň v oboru designu.

Nové traktory Terrus CVT byly uvedeny na trh v roce 2021 a nahradily modely první generace uvedené na trh v roce 2015. Se třemi modely od 250 do 300 koní s plynulým převodovým ústrojím CVT se nová řada Terrus CVT vyznačuje designem ovlivněným "avantgardní" filozofií značky STEYR, zaměřenou na nové a stylové, ale praktické a promyšlené koncepty. Modelová řada Terrus CVT byla významně přepracována, od kapoty motoru až po interiér kabiny obsluhy, aby se zvýšila účinnost, komfort a produktivita. Výsledný design byl vyvinut tak, aby spojil styl s funkčností a vznikl tak traktor, ve kterém má styl svůj účel a přináší lepší produktivitu.

"Toto nejnovější ocenění za design nové generace modelu STEYR Terrus CVT je velkým uznáním tvrdé práce týmu CNH Industrial za vývoj a tvorbu strojů, které spojují styl s kvalitou, schopnostmi, efektivitou a udržitelností produktů. STEYR má jedinečnou identitu a jako evropská značka traktorů koncernu CNH Industrial má pověst stylu a kvality." říká David Wilkie, ředitel CNH Industrial Design Centre.

Vítězové byli oceněni v pondělí 16. května 2022 na iF Design Award Night na největší divadelní scéně na světě ve Friedrichstadt-Palast v Berlíně.

STEYR-_6300_Terrus-CVT_Award-Winner.jpg