Nový VESTRUM CVXDrive se představuje

CASE IH VESTRUM CVXDrive – nový pojem pro traktor ve třídě 120 koní.

Značka CASE IH představuje novou modelovou řadu traktorů s názvem VESTRUM CVXDrive. Čtyři modely s jmenovitým výkonem od 100 do 130 koní, plynulá převodovka CVX, vysoce komfortní kabina a kompaktní rozměry s malým poloměrem otáčení – všechny tyto vlastnosti charakterizují nový VESTRUM CVXDrive!

Pryč jsou dnes již doby, kdy se zemědělci v této třídě spokojili s traktorem s mechanickým ovládáním a nízkou úrovní komfortu. Rodinné farmy se mění a kvůli nedostatku pracovníků si dnes v mnoha případech jezdí s traktorem sami majitelé. Není proto lepší strávit pracovní den v traktoru, který mi nabídne příjemné pracovní prostředí a vysoký komfort? VESTRUM CVXDrive v sobě kombinuje traktor s rozměry blízko traktoru LUXXUM s komfortem, možnostmi výbavy, plynulou převodovkou a inovativními prvky, které známe např. z traktoru OPTUM CVXDrive.

 


 

Výkon v kompaktním balení: motor


Modelová řada traktoru VESTRUM CVXDrive zahrnuje čtyři modely s jmenovitým výkonem od 100 do 130 koní, maximální výkon nejvýkonnějšího modelu 130 činí 140 koní. Traktory jsou vybaveny čtyřválcovými motory o objemu 4,5 litru splňující emisní normu STAGE V dosažením patentované technologie selektivní katalytické redukce Hi-eSCR 2. Maximálního točivého momentu 630 Nm lze dosáhnout již při velmi nízkých otáčkách motoru 1300 ot/min u nejsilnějšího modelu VESTRUM 130 CVXDrive. Palivová nádrž nabízí objem 180 l a na AdBlue je k dispozici dostatečných 19 l, management volnoběžných otáček a systém řízení produktivity APM zajistí potřebné snížení spotřeby paliva a minimální nutnost doplňování paliva v průběhu pracovního dne.  VESTRUM CVXDrive se práce nezalekne - bude pro Vás pracovat jak ve stájích, tak i v náročných polních podmínkách. 
 

TOP BODY:


• Technologie Hi-eSCR 2 – patentovaná technologie selektivní katalytické redukce s celkově 13 patenty
• Motorová brzda – použitím dochází ke zvýšení brzdného účinku a snížení opotřebování brzd
• Reverzní ventilátor – výborný pro využití při práci v prašném prostředí, jako je například lisování slámy nebo práce v pícninářském sektoru
 
 

Vaše nejoblíbenější místo: kabina


Plnohodnotná prostorná kabina se čtyřmi sloupky je důležitou vlastností pro zemědělce, kteří chtějí svůj traktor často agregovat s čelním nakladačem. Kabina může být na přání vybavena čtyřmi různými pakety výbavy včetně balíčku v nejvyšší možné specifikaci s koženým červeno-šedým sedadlem s automatickým pružením dle jízdní situace, odvětráváním, vyhříváním nebo naklápěním hlavové opěrky. 
 

TOP BODY:


• Velká prosklená plocha – zaručuje výbornou viditelnost do všech stran, ničím nerušený výhled při práci s čelním nakladačem
• Loketní opěrka Multicontroller - veškeré ovládání na jednom místě
• Odpružená přední náprava a kabina - maximální komfort při práci
 
 

Maximálně jednoduchá: převodovka


Traktory VESTRUM CVXDrive jsou k dispozici pouze s tou nejsnáze ovladatelnou převodovkou na trhu, kterou u traktorů CASE IH představuje plynulá převodovka CVXDrive. VESTRUM CVXDrive je navržen pro efektivitu a nízkou spotřebu paliva při každé práci. Převodovka s plynulou změnou převodového poměru s dvojitou spojkou DKT™, technologií automatického řízení produktivity APM a systémem ručního plynu ECO Drive™ zaručuje bezstarostné dosahování těch nejvyšších výkonů, nízké měrné spotřeby paliva, vysokého jízdního komfortu a hladkého řízení. 
 

TOP BODY:


​• Active Hold Control – udrží traktor se zatížením na místě bez použití brzd, i ve strmém svahu
• ECO režim – umožnuje dosáhnout maximální pojezdové rychlosti při snížených otáčkách motoru 1 700 ot/min  
• Agresivita řazení – umožnuje výběr třech režimů agresivity řazení dle prováděné práce
 
 

Síla a všestrannost: hydraulický systém a PTO


Zadní tříbodový závěs nabízí zvedací sílu až 5 558 kg. Při agregaci traktoru se závěsným strojem v předním tříbodovém závěsu můžete využit zvedací kapacitu až 2 250 kg. Nová přední náprava kategorie 1,75 nabízí elektro-hydraulickou uzávěrku diferenciálu, odpružení a pro vyšší bezpečnost lze tuto nápravu osadit také systémem brzd. 

Pro agregaci se stroji poháněnými přes vývodový hřídel si lze vybrat ze třech variant zadního vývodového hřídele, ve standardu je traktor vybaven 540/1000 ot/min, na přání pak 540/540E/1000 ot/min, popř. 540/1000E/1000 ot/min. Přední PTO je ve variantě jedno rychlostního hřídele ve variantě 1000 ot/min. Pro výborné tahové vlastnosti lze traktor osadit širokými pneumatikami o rozměru 600/65 R38 na zadní nápravě.
 

TOP BODY:


• Výkonný systém - hydraulické čerpadlo s výkonem 110 l/min, maximální zvedací kapacita zadního TBZ 5 600 kg
• ECO otáčky - znatelná úspora paliva při práci
• Vysoká hmotnost - maximální přípustná hmotnost traktoru činí 8 800 kg
 
 

Padne do rodiny: design


Už na první pohled jde vidět, že VESTRUM CVXDrive svým designem zapadá do rodiny traktorů značky CASE IH. S novým modelem budete hrdí na to, že řídíte tento traktor, který svými dynamickými křivkami, poutavým designem, výkonným LED osvětlením a světelným páskem ve světlech masky zaujme nejednoho zemědělce, i vašeho souseda.

Rozšíření produktového portfolia o novou modelovou řadu VESTRUM CVXDrive tak ještě více posiluje postavení značky CASE IH na světovém trhu. VESTRUM CVXDrive je tak odpovědí pro zákazníky žádající to nejlepší ve třídě traktorů s výkonem od 100 do 130 koní. 

Nový VESTRUM CVXDrive se představuje