Ocenění FARM MACHINE 2024 získal nový elektrický traktor FARMALL 75C CASE IH

Prestižní ocenění v kategorii užitkových traktorů získává značka CASE IH s prvním plně elektrickým traktorem.
Modelová řada FARMALL si ke svým 100 narozeninám, které v letošním roce oslavila, nadělila krásný dárek. Na veletrhu Agritechnica byl v uplynulých dnech oceněn FARMALL 75C Electric značky CASE IH  titulem FARM MACHINE 2024.

Ocenění FARM MACHINE je jedním z nejprestižnějších ocenění v oboru zemědělské techniky a uděluje se každé dva roky během veletrhu Agritechnica. Zahrnuje více než tucet kategorií, od traktorů XXL po specializované traktory a od zpracování půdy po logistiku. Traktor Farmall 75C Electric zvítězil v kategorii užitkových traktorů.
Nový traktor Case IH Farmall 75 C Electric je nejen jednou z nejzajímavějších novinek v historii značky CASE IH, ale pravděpodobně v celém odvětví. První plně elektrický traktor značka CASE IH představila příhodně v roce 100 výročí značky Farmall. Farmall 75 C Electric je vybaven elektrickým pohonem s okamžitým točivým momentem, který snižuje opotřebení brzd a pneumatik, zvyšuje dosažitelnou rychlost a tažnou sílu, snižuje hladinu hluku a snižuje provozní náklady až o 90 %.
"Farmall symbolizuje moderní zemědělství již od roku 1923, kdy byl představen první Farmall," dodává Christian Huber, viceprezident pro globální produktový management traktorů Case IH a generální ředitel CNH Industrial Austria. "Uvedení traktoru Farmall 75C Electric představuje důležitý milník v historii a demonstruje technologický vývoj a inovace. V roce 100. výročí značky Farmall je zvlášť potěšující získat toto ocenění a vymezit tak další etapu v historii značky Farmall."
Již od roku 1923 reprezentuje modelová řada FARMALL cestu moderního zemědělství a i po 100 letech udává směr a představuje obrovský krok vpřed v oblasti efektivity a ochrany životního prostředí.

Na veletrhu Agritechnica 2023 byl FARMALL 75C ozdobou stánku CASE IH i přesto, že o pozornost soupeřil s mnohem majestátnějšími stroji jako byl například Quadtrac 715 nebo sklízecí mlátička Axial-Flow 9260.