Ohlédnutí za CASE DNEM 2023

CASE DEN 2023 je za námi, pojďte se podívat na to, jak to vypadalo na 17. ročníku na polní akci v Kámeni.
Po delší 4leté pauze uspořádala společnost AGRI CS a.s. již 17. ročník velké předváděcí akce s názvem CASE DEN 2023. Motto letošního ročníku bylo ve znamení „O ÚROVEŇ VÝŠ“. 
Akce nabídla bohatý program a prezentovala řadu novinek a technologií v oblasti zemědělství. 
Nové modely traktorů značky CASE IH 

Byly představeny nové modely traktorů, jako je PUMA 260 CVXDrive AFS Connect a Quadtrac 645 AFS Connect. Tyto traktory nabízejí vysoký výkon, moderní funkce a inovativní technologie, tudíž byla prezentace pro zemědělce velmi přínosná a zajímavá. 


Technologie precizního zemědělství

K vidění zde byly také navigační systémy, výhody telematiky a další technologie pro precizní zemědělství. Možnost konzultace s odborníky na tuto problematiku přispěla k většímu porozumění a informovanosti o daném tématu. 


Adrenalinová show

Účast týmu SPECIAL BROTHERS s jejich speciálními kreacemi, kaskadérskými kousky a akrobacií na motorkách přinesla vzrušení a zábavu pro diváky a přispěla tak k příjemné atmosféře akce.


Tradiční STEYR farma

U značky STEYR nechyběla ani tradiční rakouská farma, na které se dokonce letos předával výroční pětistý traktor. Nechybělo předvedení nového modelu STEYR 6280 ABSOLUT CVT a také prezentace menších traktorů jako je STEYR KOMPAKT s funkcí elektronického ovládání předního zvedacího zařízení. 


Sklizňová technika

Prezentace technologie dvoufázové sklizně a stroje MacDon Windrower přinesla nové přístupy ke sklizni plodin. Možnost praktické ukázky na poli přispěla k lepšímu pochopení a vyhodnocení výhod této technologie.


Koutek závěsné techniky 

V koutku závěsné techniky byly prezentovány podrýváky, mulčovače a dopravní technika od různých výrobců. Možnost prohlídky a seznámení se s těmito stroji byla pro zemědělce velmi užitečná. 
CASE DEN nabídl zajímavé akce a akční modely v rámci sortimentu AGRI CS. Představené novinky a technologie poskytly zemědělcům užitečné informace a možnost získat přehled o aktuálních trendech v odvětví zemědělství. 
Všem, kteří letos navštívili letošní CASE DEN velmi děkujeme, vaše podpora a zájem jsou pro nás velmi důležité. Věříme, že jste si letošní akci užili a budeme se na vás těšit opět za dva roky