Pícninářský den v Rybníkách u Dobříše 24. 5. 2022

Dne 24. 5. 2022 se uskuteční pícninářský den u autorizovaného střediska AGRI CS Rybníky. Tešit se můžete na traktory Case IH, STEYR, techniku SIP a TEHNOS. Těšíme se na vás!

24. 5. 2022 od 9:00 hod | Rybníky u Dobříše

Sezóna pícnin je v plném proudu, léto se pomalu blíží a my jsme rádi, že pro vás můžeme zorganizovat další akci letošního roku. Po sérii 4 pícninářských dní u našeho autorizovaného dealera Auto Helus na Plzeňsku se přesuneme s červenou technikou k Příbrami. Pícninářský den připravujeme nedaleko autorizovaného střediska AGRI CS Rybníky.  Akce se koná v úterý 24. 5. 2022 od 9:00 hod. K vidění bude pícninářký program SIP, traktory Case IH a STEYR, mulčovač TEHNOS nebo lis na balíky Case IH.

Pozvanka-Picninarsky-den-AGRI-CS-Rybniky.png
Chtěli bychom vás, všechny příznivce traktorů Case IH, STEYR a pícninářské techniky SIP, pozvat na pícninářský den. Představíme vám kompletní pícninářský program SIP. K vidění budou čelní a boční žací stroje SILVERCUT DISC, obraceče SPIDER nebo největší rotorový shrnovač STAR 1250|50 T. Na pícninářském dnu nesmí chybět ani lis na balíky RB 455 Case IH nebo nejprodávanější mulčovač na českém trhu Tehnos. Pícninářská technika bude agregována s červenou a červenobílou flotilou. Vyzkoušet si budete moci například Case IH Puma 165 CVX, Optum 300 CVX nebo STEYR Absolut CVT. 
 
Důležitou součástí pícninářského dne jsou i praktické ukázky strojů, protože vidět traktory a zemědělskou techniku přímo v akci je to nejdůležitější. Nabídneme vám i možnost individuálních jízd, abyste mohli sami usednout za volant a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich přednosti.  Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás!

 

Akce začíná v úterý 24. 5. 2022 od 9:00 hod. na poli mezi Budínkem a Rybníky.
 

                                                                 

Registrační formulář


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.