Poznejte EXKLUSIVní výbavu se STEYR Absolut CVT

Věříme v jedinečnost značky STEYR, a proto vám přinášíme prémiovou výbavu STEYR EXKLUSIV pro novinku STEYR Absolut CVT. Jakmile usednete, naplno vás uchvátí.

Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Svým uživatelům přináší nepřehlédnutelný červenobílý design, spolehlivost a inovace, a také především maximální úroveň komfortu. Díky prémiové výbavě STEYR EXKLUSIV si nyní můžete vychutnat jedinečný zážitek z práce a užít si každý detail na maximum. Spojili jsme to nejlepší: nový STEYR Absolut CVT a prémiovou výbavou STEYR EXKLUSIV. Spokojte se jen s tím nejlepším a dopřejte si spolehlivého pomocníka v podobě výkonného 6válcového traktoru s úctyhodný zvedacím výkonem zadního tříbodového závěsu 10 463 kg, prodlouženými servisními intervaly, těmi nejmenšími detaily jako je nádobka na vodu, chladnička nebo osvětlené schůdky. Výbava STEYR EXKLUSIV vás dostane ihned jak nasednete. Mechový koberec, vůně a dotek kůže, komfortní sedadlo, vlastní jméno na kapotě a mnohem více. Objevte s námi prémiovou výbavu STEYR EXKLUSIV. Pouze do 17. 12. 2021.


Chci najít svého prodejceChci vědět více o produktu

Výbava STEYR EXKLUSIV zahrnuje:

Vůně a dotek kůže

STANDARD LEATHER PACKET

Příjemný pocit je k nezaplacení. Jakmile poprvé nastoupíte do traktoru, už nebudete chtít vystoupit. Hned na první dotek oceníte kvalitně zpracovaný kožený volant stylově obšitý červenou nití v barvách STEYR, který vám padne přesně do ruky. Prémiové okamžiky zaručí hebký mechový koberec STEYR.
Maximální komfort

Sedadlo DUAL MOTION

Jedna z nejdůležitějších věcí v kabině je sedadlo řidiče. Pokud trávíte v traktoru celý den, potřebujete ergonomické a komfortní sedadlo. Výbava STEYR EXKLUSIV zahrnuje nízkofrekvenční sedadlo DUAL MOTION s dvoustupňovým vyhříváním a pasivním odvětráváním pomocí zásobníku s aktivním uhlím. Inovativní technologie zaručuje o 54 % menší vibrace. I ty nejnáročnější a celodenní práce budou pro vás požitkem.
Pro milovníky hudby

STEYR SOUND SYSTEM

Ať už jste milovníkem rocku, techna nebo dechovky, během práce vždy oceníte kvalitní poslech oblíbené hudby. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV vám přinášíme vyladění výkonný audiosystém STEYR SOUND SYSTEM se čtyřmi reproduktory a subwooferem.
Označte si svého STEYRA

Vlastní jméno na kapotě

Na každém detailu zálěží, a proto si můžete nyní exklusivně vytvořit vlastní označení traktoru. Na přání vám kapotu traktoru označíme vaším jménem nebo přezdívkou. Díky tomu budou všichni bezpochyby vědět, komu nový traktor v prémiové výbavě patří.
Optimální teplota

Automatická klimatizace

Teplota v pracovním prostředí patří ke standardům dnešní doby. Proto prémiová výbava STEYR EXKLUSIV  nezapomíná ani na automatickou klimatizaci pro příjemné pracovní klima. I horké dny během žní budou v kabině požitkem.
Nejlepší obutí

Pneumatiky Michelin

Prémiová kvalita pro vás i pro váš traktor. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV je STEYR Absolut CVT vybaven pneumatikami od předního výrobce Michelin. Dokonale přilnou k povrchu a podpoří tahový výkon stroje.
Plynulé převodové ústrojí

S-CONTROL CVT

O bezstarostnou jízdu se kromě prémiové kabiny postará i plynulé převodové ústrojí S-CONTROL CVT. Svým uživatelům přináší především jednoduchost ovládání a maximální efektivitu. Technologie S-TRONIC převezme řízení traktoru při nízké spotřebě paliva a vy si nastavíte požadovanou pracovní rychlost a intenzitu reakce pro maximální komfort o potimální jízdní vlastnnosti dle požadované operace.
Dokonalá viditelnost

LED osvětlení

Víme, že práce na poli nepočká a řada operací je potřeba dokončit i v pozdních hodinách. Při práci vás povede 20 LED pracovních světlometů s výkonem 40 000 lm, které s přehledem vytvoří perfektní osvětlení 360o kolem celého traktoru. Nelimitujte se časem a dodělejte v klidu svou práci. 
Jedinečnou výbavu STEYR Exklusiv jste mohli získat v rámci limitované nabídky v roce 2019 k modelům s plynulým převodovým ústrojím S-CONTROL CVT. Nyní vám tuto prémiovou výbavu nabízíme k novince STEYR Absolut CVT, která přináší to nejlepší z tratorů STEYR, a to především v oblasti komfortu a ergonomie. Podívejte se na video, které jsme pro vás před dvěma lety připravili:

Máte zájem o prémiový produkt? Nechte nám váš kontakt, ozveme se vám.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.