Práce v zemědělství je budoucnost

Přečtěte si o zajímavém učebním oboru.
Na konci základní školy každý žák i rodič zvažuje, jaký směr vzdělání je ten nejlepší. Většina kluků již od malička má v oblibě stroje a techniku, někteří dokonce „ujíždí“ přímo na traktorech nebo kombajnech. Je nutné sny svých dětí zachovat! Obzvláště, pokud jsou v oboru, který je stabilní a perspektivní.

Pro žáky, kteří mají rádi techniku, jsme ve spolupráci s Integrovanou školou automobilní v Brně připravili speciální studijní obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Práce v zemědělství je stále více žádaná, s praxí dobře finančně ohodnocená a nabízí práci v příjemném a teplém prostředí dobře vybavených servisních dílen. Proto se stala správnou volnou pro mnoho žáků nebo rodičů. I když je tento učební obor zatím pouze v Brně, škola má vytvořený zajímavý program i pro přespolní.

Tento speciální učební obor je zajímavý v úrovni získaných znalostí a dalšího uplatnění. V rámci učňovské praxe budou mít žáci po boku specialisty z oboru a budou se učit na kvalitním a nejmodernějším vybavení. Obor běží již čtvrtým rokem a z úst samotných absolventů slyšíme pozitivní ohlasy.  Velkým benefitem je možnost uplatnění i ve své budoucí kariéře, budoucím absolventům nabízíme možnost práce v našich špičkově vybavených dílnách.
 

Kde školu najdete

ikona ikona

ISŠA, Křižíkova 106/15, 612 00 Brno-Královo Pole