Pracujte precizně. Pracujte výhodně!

Využijte akční nabídku navigačních systémů pro značky CASE IH a STEYR, pracujte precizně již tuto sezónu a zvyšte svoji produktivitu na maximum.
 Objevte kouzlo precizního zemědělství s navigačními systémy pro techniku CASE IH a STEYR. Naše řešení v oblasti precizního zemědělství přináší uživatelům řadu výhod jako je vyšší produktivita a výkonnost, nebo vyšší efektivita práce vozového parku. Díky těmto produktům dochází k minimalizaci překrývání, podstatně efektivnějšímu využívání hnojiv, osiv, ale také lidské práce. Zároveň díky vzdálenému sledování a správě vašich strojů máte své podnikání neustále plně pod kontrolou.

Benefity navigačních systémů

MINIMÁLNÍ PŘEKRYTÍ
snižující náklady na vstupy.
ZVÝŠENÍ BEZPEČNOSTI
při práci s velkými zemědělskými stroji.
ZEFEKTIVNĚNÍ PRÁCE
a snížení nákladů na pracovní sílu.
NEUSTÁLÁ KONTROLA
díky vzdálenému sledování s správě polí.
OPTIMALIZACE POSTUPŮ
pro vyšší výnos a konstantní kvalitu plodin.
ZLEPŠENÍ PŘESNOSTI A EFEKTIVITY
u zemědělských operací jako je výsadba, hnojení a sklizeň.
Ve spojení s technikou CASE IH a STEYR vám nabízíme systémy navádění a řízení, které mohou být součástí stroje přímo z výroby, nebo je lze dodatečně
vybavit v průběhu užívání stroje. V naší nabídce najdete antény a přijímačetelematikukorekční signály a další produkty precizního zemědělství.  Jedním z nástrojů pro zefektivnění práce a zvýšení výkonnosti je využívání řídících a naváděcích systémů.
 

Využijte akční nabídky na navigační systémy a vykročte s námi vstříc moderním technologiím precizního zemědělství již tuto sezónu.  

Nejlevnější navigace pro každý stroj

FJDynamics Autosteering Kit nové generace je automatický systém řízení vhodný pro různé výrobce zemědělské techniky. Umožňuje přesný asistenční systém řízení a zároveň může být v budoucnosti upraven na řízení autonomní. 

Prodejní cena 149.900 Kč včetně RTK signálu.

Balíček je složen z ovládacího terminálu, 2 satelitních antén, 4G a rádio antény, elektrického volantu a snímačů. Systém je připojen na signál RTK a umožňuje práci s přesností 2,5 cm.

Chci zjisti víc.

 

Maximální efektivita s pokročilým továrním řešením

AccuGuide AFS 392 NAV III pro techniku CASE IH, či S-Guide pro traktory STEYR, je systém automatického navádění plně propojený s vaším traktorem nebo kombajnem přímo z výroby. Systém je zabudován do provozního konceptu stroje. Displej AFS Pro 700 / S-Tech 700 je ergonomicky integrován do loketní opěrky. Všechny nabídky jsou uživatelsky konfigurovatelné až na 6ti provozních obrazovkách zobrazujících mapy polí, nastavení navádění a také funkce traktoru a nářadí.
 
AccuGuide/S-Guide poskytuje přesnost navádění v řádu až 1,5 cm. Minimalizace přejezdů a překrývání přinese úspory na osivu, hnojivech i chemikáliích. Ve scénářích řízeného provozu můžete minimalizovat celkové zhutnění pole a následně zlepšit agronomický výkon.

Prodejní cena 195.000 Kč

Balíček složen z antény AFS 392 / S-Tech 392 odemčené na přesnost EGNOS a řídící jednotky NAV III. 
Pro vyšší úroveň přesnosti je nutné odblokování antény.
 

Zaujala vás naše nabídka?

Akční nabídka navigačních systémů platí pouze do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob. Pokud máte o navigační systém za zvýhodněnou cenu zájem , vyplňte poptávkový formulář a váš nejbližší prodejce vás bude obratem kontaktovat. 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.