Přidej se do našeho prodejního týmu

Za značkou CASE IH stojí celosvětově tisíce lidí na různých pracovních pozicích, kteří se snaží ze své oblasti práce plnit přání zákazníků, hledat nová řešení pro budoucí potřeby zemědělství, či reprezentovat značku, která svými kořeny sahá až do roku 1842 tak, jak si zaslouží. Pro nás, jako zástupce CASE IH v Česku, je také klíčový náš zákazník. Proto se snažíme vybírat do svého kolektivu lidi, které práce baví, mají rádi zemědělství, chtějí pracovat se stroji a lidmi. Pro některé je práce s motorovými stroji i koníčkem či přáním z dětství.
 
Abychom posílili naše prodejní služby, rozšiřujeme náš prodejní tým v Česku. A to je důvod, proč ses na tuto stránku dostal i ty. Přečti si o tom, co práce v prodejním týmu této prestižní značky vyžaduje nebo si můžeš projít zpětnou vazbu možná i tvých budoucích kolegů. A pokud budeš mít další dotazy, ozvi se nám, rádi Ti na vše odpovíme.

Jaké je to pracovat pro CASE IH?

Máš každodenní kontakt s technikou.
Využíváš nové technologie a nástroje.
Pracuješ v terénu u zákazníků.

Jaké máš u nás výhody?

ikona ikona

Dny volna navíc

Pokud je pro vás důležitá dovolená, můžete u nás získat až 5 dní navíc formou benefitů. Dále dopřáváme extra volné dny v rámci životních milníků.
ikona ikona

Kariérní růst

Naše společnost se každoročně rozvíjí, proto nabízíme postupem času různé pracovní pozice a možnosti posunu v kariérním žebříčku.
ikona ikona

Kultura, rekreace, zdraví

Pečujeme o vaše blaho i jinou cestou, jako třeba v oblasti kultury, rekreace či po zdravotní stránce. Konkrétní formu si vyberete sami prostřednictvím benefitového programu.
ikona ikona

Podpora znalostí a dovedností

Podporujeme aktivní zaměstnance, kteří přicházejí s novými nápady a inovacemi.
ikona ikona

Společně strávené chvíle

Pro náš obor je významný vztah se zákazníky a partnery, proto pořádáme řadu firemních akcí. Zároveň u nás nechybí i pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zaměstnanecké slevy

Máme zvýhodněné zaměstnanecké ceny u našich partnerských společností, díky tomu mají naše celé rodiny zvýhodněná volání, dále můžete čerpat slevy na osobní automobily, pohonné hmoty a na sport.
ikona ikona

Zajištění a příspěvky

Snažíme se naše zaměstnance podpořit například příspěvkem na penzijní připojištění. Máme také pro naše zaměstnance nasmlouvané účty a pojištění se zajímavým zvýhodněním.
ikona ikona

Stravování

Každému zaměstnanci přispíváme na stravné ve mzdě. Každý si tak může zvolit, zda bude využívat závodní stravování nebo bude mít jinou preferenci.

Jak svoji práci vidí kolegové...

David Jasinský

K plnění obchodních cílů mi pomáhá příležitost předváděcích strojů pro naše zákazníky. Jsme tým a pokud potřebuji, mohu se vždy na někoho obrátit. Moji vedoucí dodrží vždy to, co jsme si domluvili.
 
Prostějov, Olomoucký kraj

Bronislav Pochylý

Práce mi umožnila poznat spoustu zajímavých lidí a někdy získat i přátele, ne jen kolegy nebo zákazníky. Baví mě vymýšlení různých způsobů financování, které jsou ušité na míru dle potřeb našich zákazníků.

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Ondřej Šimr

CASE IH udává trendy v zemědělství, motivuje mě práce s novinkami. Díky výzvám překonávám vlastní hranice a mohu se vzdělávat. Vyhovuje mi flexibilní pracovní doba a jsem skvěle ohodnocený.
 
Rybníky, Středočeský kraj

Petr Štrunc

U CASE IH jsem v týmu lidí, na které se mohu spolehnout. Na značku CASE IH jsem velmi hrdý, i na služby, které nabízíme. S většinou zákazníků mě pojí osobní vztah.
 
Přeštice, Plzeňský kraj

Marek Švrlanský

Značku CASE IH netvoří jen stroje, ale také lidé, kteří se o celé zázemí této značky starají a tvoří ji takovou, jaká je. Nejvíc mě naplňuje spokojený zákazník, který si přijde traktor CASE IH koupit znovu.
 
Polanka, Moravskoslezský kraj

Co od Tebe očekáváme?

Hledáš práci, co Tě bude bavit.
Jste zodpovědný, okolí se na vás může spohlehnout.
Umíte se "zapálit" pro cíl a máte "tah na branku".
Jste týmový hráč, ale umíte pracovat i samostatně.
Máte vzdělání nebo se orientujete v zemědělském oboru.
Můžete pracovat i v pozdních odpoledních hodinách, je-li to potřeba.
Důležitý je pro vás spokojený zákazník.
Jste ochotný a schopný se vzdělávat.
Máte řidičský průkaz B (kategorie T výhodou).

Máš zájem?

 
Stále chceš rozšířit naši partu v Česku a jsi připravený na sobě pracovat?
Ozvi se nám, dodej životpis a dozvíš se více:

career@agrics.cz

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.