Předsezónní prohlídka pro váš kombajn Axial-Flow

Využijte čas a připravte dopředu svůj kombajn na novou sezónu.

Připravte svůj kombajn na novou sezónu

Na většině polích je ještě sníh a sezóna žní je ještě daleko. Proto využijte čas a připravte se dopředu na další sezónu, která, jak všichni pevně věříme, bude méně náročná než ty předcházející. Pořízení a provoz zemědělské techniky není levnou záležitostí a u kombajnů to platí dvojnásob. Rádi bychom vám proto nabídli předsezonní prohlídky kombajnů. Prohlídky provádějí proškolení technici, kteří Vám na základě důkladné kontroly doporučí, které servisní zásahy by byly zapotřebí. Poté závisí už pouze na Vás, zda se pro výměny či případné opravy rozhodnete. Při zahájení sezóny tak budete moci ihned vjet do polí s plně připraveným kombajnem, během sklizně už vás nemá co překvapit.

Jaký je postup předsezonní prohlídky na kombajnu Axial-Flow?

1. KROK
Rozhodnu se, že využiji předsezonní prohlídku.
2. KROK
Kontaktuji servisní oddělení svého autorizovaného prodejce Case IH.
3. KROK
Dohodneme se na termínu předsezonní prohlídky.
4. KROK
Dle dohody dovezu stroj na autorizované středisko, nebo technik přijede ke mně.
5. KROK
Odborný technik prohlédne celý kombajn dle tzv. check listu.
6. KROK
Na základě kontroly mi doporučí a vysvětlí, které servisní zásahy by byly zapotřebí a které části by bylo potřeba případně vyměnit. Informuje mě o cenách a kalkulaci.
7. KROK
Vše si v klidu projdu a rozhodnu se, které servisní zásahy chci realizovat.
8. KROK
Spojím se se servisním oddělením autorizovaného prodejce a domluvíme se na termínu.
9. KROK
Servisní technici vymění a opraví vše, na čem jsme se domluvili.
10. KROK
Mám plně připravený stroj a sezóna 2022 může začít.

Co vše můžete získat důkladnou přípravou kombajnu Case IH Axial-Flow?

  1. Odborné prohlédnutí stroje proškoleným odborníkem, který přesně ví, na co se zaměřit dle tzv. check-listu, a které věci se musí před zahájením sezóny zkontrolovat. Přesně ví, které díly jsou nejvíce namáhané a opotřebitelné.
  2. Neplatíte nic navíc. Technik Vás nejdříve informuje o výstupu kontroly a Vy se sami rozhodnete, které kroky chcete realizovat.
  3. V rámci včasné předsezónní prohlídky získáte lepší ceny na náhradní díly než během sezóny.
  4. Kompletní předsezónní prohlídkou předejdete prostojům během žní z důvodu neočekávaných problémů a zvýšíte tak svůj výkon. Správně připravený kombajn = klidnější žně.
  5. Během zimního období máte vy a my více času, proto je čas na přípravy strojů na sezónu. Na začátku žní se snažíme být co nejvíce u našich zákazníků a dochází pak k prodlužování servisních zásahů.
  6. Výrazně snížíte riziko nedostupnosti náhradního dílu či méně používaných součástek. Skladem, a především během sezóny, se snažíme držet dostatečné množství dílů. Nejsme však schopni mít vždy díly ihned k potřebě.