Přijel k nám Quantum 100 F

Novinka s odpruženou nápravou se u nás moc dlouho neohřeje. Hned míří na předvádění po Jižní Moravě.
Quantum F je ideální traktor pro práce v ovocných sadech nebo ve vinicích se širším rozponem. Díky tomu, že v sadech bývají větší rozestupy mezi řádky, může být traktor širší než v klasických vinicích.  Proto nabízí obsluze stroje maximální komfort a pohodlí.

Do Hustopečí aktuálně dojel traktor s odpruženou přední nápravou, která zajišťuje maximální komfort obsluhy a zároveň zlepšuje jízdní vlastnosti včetně komfortu pro obsluhu stroje. Odpružení náprav skvěle funguje v praxi u vyšších modelů. A právě z vyšších řad bylo převzato odpružení na Quantum.

Výšku pružení a tuhost lze manuálně nastavit z kabiny, vybrat si můžete ze 4 režimů pružení.


S odpruženou nápravou získáte:

​• Skvělé jízdní vlastnosti i při jízdě na polních cestách
• Stejnou výšku traktoru i při konfiguraci s odpruženou přední nápravy
• Maximální komfort a trakce během práce v polních podmínkách
• Vynikající stabilitu traktoru i při agregaci s těžkými závěsnými stroji
 

Pohodlná kabina


Poslední generace kabiny traktorů QUANTUM byla přepracována tak, aby obsluze poskytovala dostatek místa i přesto, že se jedná o speciální traktory. Obsluha si může jednoduše nastavit pozici sedadla nebo sloupku řízení. Větší jízdní komfort je dán sníženou hladinou hluku nebo novou přední odpruženou nápravou. Jednotlivé ovládací prvky jsou umístěny na pravé straně a jednotlivé okruhy hydrauliky jsou barevně odlišeny.
 

Pro specifické nasazení


Ve standardu jsou traktory QUANTUM vybaveny převodovkou Synchro Schuttle, která poskytuje čtyři převodové stupně se čtyřmi rozsahy. Jestliže žádáte víc, tak si na přání můžete traktor vybavit až 12 převodovými stupni s plazivými rychlostmi nebo si zvolit převodovku Powershift, která vám zaručí celkem 44 převodových stupňů společně s plazivými rychlostmi. Při řazení v kopcovitém terénu oceníte tlačítko PowerClutch, díky kterému nemusíte používat spojkový pedál.

Jestli vás zajímá víc informací, podívejte se na celou modelovou řadu Quantum >

Tenhle Quantum právě vyjíždí na předváděcí tour po Jižní Moravě. Jestli ho chcete taky předvést, nechte nám kontakt a my se Vám ozveme.