PUMA na farmě pana Budinského

PUMA 165 CVX v podhůří Moravskoslezských Beskyd.

Nedaleko Moravskoslezských Beskyd, poblíž Frýdku-Místku, najdeme malou obec Vojkovice, která je sídlem našeho dalšího zákazníka, pana Miroslava Budinského, dlouholetého zákazníka značky CASE IH.

Pan Miroslav Budinský pochází z rodinné farmy, kterou založili jeho rodiče. I on měl už v dětství jasno, jakým směrem se bude vyvíjet jeho budoucí povolání a že postupně převezme farmu po svých rodičích.

Dnes pan Budinský hospodaří na celkové výměře 240 ha zemědělské půdy. Dalších sedm hektarů tvoří zatravněné pozemky určené pro údržbu. Farma se zaměřuje na pěstování klasických tržních plodin jako je pšenice, ječmen nebo řepka olejka.

V minulém roce se pan Budinský rozhodoval o pořízení nového traktoru. Jak sám říká: „Nerozhlížel jsem se ani po jiných značkách, protože jsem se značkou CASE IH nadmíru spokojený. Cením si obzvláště přístupu a profesionálního servisu ze strany mého autorizovaného prodejce, společnosti BV-Technika a.s.“, dodává pan Budinský.

Jelikož mám na farmě dlouholeté zkušenosti s modelovou řadou traktoru CVX, konkrétně modelem CVX 160, věděl jsem, že chci opět traktor s plynulým převodovým ústrojím CVX. Traktor je zkrátka radost řídit, když vidím, že pouze přidávám nebo ubírám plyn a traktor plynule zrychluje nebo zpomaluje. Pro svou farmu jsem se rozhodl pořídit PUMU 165 CVX, která je po výkonnostní stránce velice dobrou náhradou za předchozí traktor, ale co se týče komfortu a pracovního prostředí, je o několik tříd výše. Velmi se mi líbí prostorná čtyř sloupková kabina s bezproblémovým výhledem a LED osvětlení. To je obzvláště výborné při práci v noci.

V době naší návštěvy měl traktor najeto 340 motohodin. Na farmě pana Budinského je traktor například agregován s diskovým podmítačem, kompaktorem, pluhem nebo cisternou.

Pan Budinský je prvním zákazníkem, kterého jsme pro Vás vybrali, v rámci našeho seriálu "REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ TRAKTORŮ PUMA". Máte-li zájem o bezplatné zaslání této referenční brožury, dejte nám vědět vyplněním formuláře níže.