QUADTRAC CASE IH opět uniká konkurenci

Společnost CNH představila v těchto dnech HD odpružení pásových podvozků u nového CASE IH Quadtrac 715.

Společnost Case IH, která je celosvětovým lídrem v oboru pásových traktorů, představila na konci loňského roku nejsilnější sériově vyráběný traktor všech dob a nyní posouvá úroveň traktorů Quadtrac o další level výš. Nové odpružení Heavy-Duty Suspension (HDS) je navrženo pro zvýšení odolnosti, produktivity a komfortu obsluhy. Volitelné odpružení Quadtrac® Heavy-Duty Suspension přináší především pohodlí a komfort obsluhy, snižuje zhutnění půdy a prodlužuje životnost stroje.
 

Odpružení podvozku ve spojení s dokonalým kopírováním pomáhá rozložit hmotnost stroje na celou plochu pásů čímž se minimalizuje utužení půdy, zlepšuje flotaci a ještě více zvyšuje bezkonkurenční tahový výkon.
  • Odpružené pásové podvozky, jako výbava na přání, snižují vibrace na sedadle obsluhy o plných 40 %.
  • Hydraulicky odpružené jsou jak velká vodící kola, tak i trojice pojezdových kladek. Inženýrům se podařilo přivést k dokonalosti kopírování povrchu s automatickým napínáním pásů pro zajištění optimální výkonosti za všech podmínek na poli.
  • Heavy Duty podvozek má o 11 % větší hnací kolo a o 5 % delší rozchod. Všechny komponenty odpružení jsou velmi robustní odlitky s větším průměrem čepů bez nutnosti mazaní s dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu.
  • Maximální pojezdovou rychlost je možné navýšit na 42,5 km/h.

Quadtrac 715 HD Suspension

Zaujal Vás Quadtrac CASE IH?

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.