Repasované díly REMAN: Stejně dobré jako nové

Repasované díly jsou alternativou nových dílů pro stroje CASE IH jakéhokoliv stáří a zajišťují vám stejně vysokou kvalitu a možnost výběru jako u nových originálních dílů.

Výměnný systém REMAN vdechne nový život vašemu stroji.


CASE IH REMAN PARTS je stále se rozšiřující a vyvíjející řadou repasovaných dílů. Repasované díly jsou alternativou nových dílů pro stroje CASE IH jakéhokoliv stáří a zajišťují vám stejně vysokou kvalitu a možnost výběru jako u nových originálních dílů. REMAN vám přináší velké výhody, pokud jde o kvalitu, cenu a možnosti výběru. Pokud si vyberete řadu REMAN, budete mít naprostou jistotu, že díly namontované do vašeho stroje budou stejně výkonné jako ty zbrusu nové.

Repasované díly nabízejí vysokou kvalitu, která odpovídá kvalitě originálních dílů. Každý díl prochází důkladným procesem demontáže, čištění, renovace, opětovné kompletace a testování. Při repasování každého dílu jsou použity špičkové technologie, na míru přizpůsobené nástroje a vybavení. Proces repasování vždy ukončuje přísné testováním kvality.

Náklady na repasovaný motor jsou až o 50 % nižší.

REMAN představuje nákladově efektivní řešení. Zároveň zaručuje spolehlivost, protože vždy dostanete originální díl určený přesně pro váš stroj. Velkou výhodou je rychlá dostupnost, snadný způsob montáže a velký, stále se rozšiřující výběr
 
REMAN zkrátka představuje úsporu peněz. Díky výměnnému systému REMAN ušetříte v porovnání s cenou nových dílů a zkrátite prostoj svého stroje, neboť repasované díly lze namontovat rychle coby alternativní řešení ke generální opravě. Každý díl výměnného systému REMAN je repasován na své původní výkonnostní parametry skrze pečlivě sledovaný proces a v souladu s přísnými technickými normami. To je důvodem, proč se můžete těšit z dvouleté a ve své třídě nejlepší záruky na motory.

Šetrný k životnímu prostředí!

Řada REMAN je výsledkem udržitelného procesu repasování. Díky zachovávání ideálního cyklického průběhu procesu repasování napomáhá výměnný systém Case IH REMAN tomu, aby použitý komponent neskončil na skládce. Reman díly mají nejen příznivou cenu a rovněž se vyznačují udržitelností z hlediska ochrany životního prostředí.
 

Repasování šetří každoročně ekvivalent 400 bilionů BTU (britský ch tepelných jednotek) energie.

= T350 tankerů surového oleje
= Dostatečné množství paliva pro provoz šesti milionů automobilů ročně
= Množství elektrické energie vyrobené osmi jadernými reaktory za rok
Díky výměnám celků zprovozníte stroje rychleji. Není třeba vynakládat čas a pracovní úsilí na komplikované demontáže v důsledku neočekávaných problémů. Pokud musíte dodržovat agrotechnické termíny, poruchy mohou být významnou překážkou. Díly Case IH Reman jsou konstruovány speciálně pro stroje značky Case IH, čímž se minimalizují rizika prostojů a zvyšuje mechanická spolehlivost.

Na díly Case IH REMAN se vztahuje stejná v některých případech i delší záruka jako na nové díly.
Díly Case IH REMAN jsou vyráběny kvalifikovanými techniky, kteří každoročně sestaví stovky stejných dílů.
 

 Jejich cena je až o 30 % nižší než v případě nových, avšak přes to nabízejí zcela rovnocennou kvalitu jako zbrusu nové výrobky.

Zaujaly Vás repasované origiální díly CASE IH?
Zeptejte se na ně v některém z našich autorizovaných servisů.
Chci najít svůj servis