Rychlost a pohodlí. Nový teleskopický manipulátor FARMLIFT vás podrží.

Inovované teleskopické manipulátory Case IH Farmlift modelového roku 2024 jsou nyní vybaveny převodovkou 6F/3R PowerDrive a redesignovanou kapotou s lepším výhledem doprava.

Rychlejší manipulace = úspora

Zatímco modely Case IH Farmlift 633, 737 a 935 disponují zavedeným hydraulickým systémem, u modelů Farmlift 636 a 742 je nyní k dispozici nové čerpadlo s vysokým průtokem 160 l/min. To přináší až čtvrtinouvou úsporu času při zvedání a spouštění, která vede k rychlejším pracovním cyklům a většímu množství materiálu přemístěného za hodinu.

Manipulační schopnosti teleskopických manipulátorů Case IH Farmlift zlepšuje také integrace elektrohydraulického samonivelačního systému. Úhlové snímače poskytují řídicí jednotce informace o poloze nářadí v reálném čase. Software stroje pak okamžitě vypočítá přesný požadavek na průtok oleje a optimalizuje přesnost samonivelace.
Vylepšené ovládací prvky zvyšují produktivitu a pohodlí, díky lepší ergonomii a snadnému ovládání. Nový 7palcový barevný LCD displej umožňuje provádět klíčová nastavení a úpravy. Zároveň přehledně zobrazuje klíčové provozní údaje. Všechny modely je možné objednat s přípravou pro telematiku AFS Connect a s ročním předplatným telematiky AFS Connect pro sledování provozních dat stroje.

U strojů Case IH Farmlift s novou zadní kamerou může LCD displej zobrazovat její obraz i při zařazení zpětného chodu. Vedle obrazovky se nachází nový indikátor zatěžovacího momentu s LED diodami a stabilní úrovní rizika, který varuje, pokud se blíží maximální zatížitelnost a hrozí hydraulické zablokování.

Klíčové funkce ovládáte jednoduše a pohodlně

Nová nastavitelná loketní opěrka u teleskopických manipulátorů Case IH Farmlift obsahuje integrovanou klávesnici pro snadný přístup ke klíčovým funkcím a nový joystick s integrovaným ovládáním hydrauliky a převodovky. Mezi klíčová funkce patří:
 
  • Vyklepání lopaty – lépe vypadne mokrý a lepivý materiál
  • Nastavení rychlosti výložníku
  • Nastavení rychlosti ramene
  • Nastavitelný kontinuální průtok oleje s regulací otáček umožní jemné nastavení otáček motoru nebo pomocného průtoku, který se pak ovládá tlačítkem joysticku pro pohon připojeného příslušenství – rotační kartáč
  • Režim vysokozdvižného vozíku - poloautomatická funkce umožňuje obsluze nastavit dvě předem určené cílové polohy ramene pro cykly zvedání / spouštění, vysypávání / tlačení a vysouvání/zasouvání výložníku
  • Ovládání hydraulického výkonu Hydraulic Power Management – umožní nastavit pracovní otáčky pro různé nářadí

Zvolte si svoje tempo i svůj režim

U manipulátoru FARMLIFT můžete volit mezi několika režimy. V režimu silnice je vypnuta hydraulika ramene, zapnuto plynulé přemísťování výkonu a řízení dvou kol. Naopak v režimu nakladače je upřednostněno rychlé přemísťování a rychlý pohyb ramene. V režimu manipulátoru, vhodném pro přesné manipulační aplikace, jako je vykládka nákladních automobilů nebo stohování balíků, se obnoví výchozí nastavení pro plynulý posun a ovládání ramene stroje Case IH Farmlift. Navolit si můžete také nízkou nebo vysokou citlivost joysticku.

Inovovaný Farmlift CASE IH

Jak získat FARMLIFT za půlku?

V letošním roce můžete v rámci investic do nezemědělských činností získat až 60% z ceny FARMLIFTU zpět. 

Kdo může žádat?
  • zemědělský podnikatel, minimálně 2 roky evidován v EZP
  • min. 30% příjmů ze zemědělské prvovýroby nebo z hospodaření v lese s min. výměrou 10 ha
  • rozšíření činnosti do oblasti maloobchodu, zpracování dřeva, specializované stavební činnosti, agroturismus, řemeslné výroby, výroby tvarovaných biopaliv
Jak na to? 
  • Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, který najdete níže.

Zaujal Vás inovovaný Farmlift?

Kontaktujte svého nejbližšího prodejce, nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět s nabídkou.
NAJÍT PRODEJCE  

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.