Sklízejte úspěch s kombajny Axial-Flow®: Pronájem pro každého!

AGRI CS přichází s nabídkou, díky které se můžete stát specialistou na sklizeň s minimálními náklady.
Sklizeň může být pro mnoho zemědělců nákladnou a časově náročnou záležitostí. Kombajny Axial-Flow® nabízejí řešení, které vám umožní sklízet úrodu rychleji, efektivněji a s minimálními ztrátami. Nyní jsou tyto kombajny dostupné opravdu pro každého zemědělce. Pronajměte si kombajn Axial-Flow® na tuto sezónu a začněte sklízet úspěchy!

Vyberte si model pro vaši farmu

AF 6150 + lišta 3050 – 7,6m 800.000 CZK / sezóna 700 ha               (pak za každý 1.000 CZK / ha)
AF 8250 + lišta 3050 – 9,1m  1.100.000 CZK / sezóna 900 ha               (pak za každý 1.000 CZK / ha)
AF 9250 + lišta 3050 – 10,6m 1.250.000 CZK / sezóna 1000 ha             (pak za každý 1.000 CZK / ha)

Doba nájmu je minimálně dva roky, ale může být delší podle vašich potřeb. V ceně je pojištění stroje a povinné ručení. Zákazník hradí spoluúčast v případě škod, která se při používání kombajnu mohou stát. Tato spoluúčast činí 10 % z ceny škody, ale minimálně 10 000 Kč. Cena pronájmu nezahrnuje povinné údržby stroje. Pro pronajímatele máme v nabídce několik typů zvýhodněných servisních balíčků, včetně předsezonních prohlídek ZDARMA. 

Nakombajnujte si to!​

Pronajímaný kombajn si můžete maximálně přizpůsobit svým potřebám. Vybrat si můžete stroj s pohonem 4x4 nebo na pásech. Zvolit můžete i nadstandartní vybavení jako je například sklízecí lišta MacDon nebo drtič slámy X-tra. 

Precizní zemědělství a podpora v ceně

Součástí pronajímaných kombajnů AF250 je ve standardu navigace a telematika AFS Connect. Tyto funkce vám umožní mapovat vaše výnosy, minimalizovat náklady a efektivně využívat všechny výhody precizního zemědělství. Při pronájmu kombajnu AF150 lze tyto funkce získat za příplatek.

Data ze sklizně, která zákazník získá s našimi kombajny, mohou být zdrojem důležitých informací pro vaše podnikání. Tyto údaje mohou být využity pro variabilní hnojení a následné setí. 

Díky našemu týmu Customer Care jsme schopni nabídnout pomoc při zpracování a využívání dat. Tento tým je k dispozici i pronajímatelům kombajnů a je připraven pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se všech funkcí našich kombajnů. Právě tyto funkce a podpora týmu Customer Care, Vám pomohou maximalizovat výnos a minimalizovat náklady.

Proč si vybrat Axial-flow® ?

„Starší kombajn byl Axial-Flow 2388. Tenkrát jsem si ho vybral na doporučení servisního technika, který mi řekl, že pokud potřebuju slámu do živočišné výroby, tak jedině Axial-Flow. Pamatuji si, jak jsem se s tím první dny natrápil. Ten kombajn se chová trochu jinak a byla to pro mě velká změna. Když jsem ale posléze viděl, že ta sláma opravdu saje úplně jinak, bylo mi jasný, že už měnit nebudu. Navíc ten kombajn nám sloužil krásných 17 let, takže když jsem se rozhodnul, že si k 50. narozeninám pořídím pro radost nový, vůbec mě nenapadlo jít do jiné značky.“
 
Václav Vilímovský, majitel farmy Vilímovský, Středočeský kraj
Chtěl jsem obnovit strojový park a Case IH Axial-Flow se mi líbil. Na moji výměru je 6150 se záběrem 7,60 m ideální. Letos jsou horší podmínky na sklizeň kvůli počasí, ale i tak jsem spokojen, výnosy jsou větší a zrno je míň poškozené. 
Mám i živočišnou výrobu a jsem spokojen i se slámou. Slisujeme ji a pak rovnoměrně rozhodíme strojem na podestýlku. Snadno se s tím manipuluje. 
Karel Žáček, soukromý zemědělec, Plzeňský kraj
Pro kombajn Axial-Flow 5140 jsme se rozhodli z důvodu šetrnosti k zrnu, separace a jednoduchosti nastavení. 
Máme větší počet hektaru kukuřice, ve které se nám axiální rotor osvědčil, a v téhle velikostní kategorii je Case IH jediný kombajn s axiálním rotorem.

Výhodou je i rychlá údržba, která nám trvá zhruba 45 minut s foukáním a mazáním.
Milan Horáček, Farma Horáček, Jihomoravský kraj
Kombajn jsme pořídili na partnerskou dotaci se spřáteleným podnikem. Kolega měl s Axial-Flow® dobré zkušenosti a také jsme věděli, že chceme lištu MacDon, protože pěstujeme sóju. Pásy jsme vybrali společně, protože neutužují půdu a hospodaříme na těžkých černých jílech a během mokrých žní tu mívá kolový kombajn problém. Když jsem pozoroval svůj kombajn, tak i za sucha bylo vidět koleje a po pásovém nejsou. Doopravdy tu půdu neutužuje.

Zemědělec vždycky chce více, ale realita je pak jiná. Ale přibližně jsme se dostali na průměr necelé 3 tuny. Takže spokojenost.
Pan Čermák, soukromý zemědělec, Pardubický kraj
Při výběru kombajnu hrál velkou roli přístup prodejce, s AGRI CS jsem maximálně spokojený a stejně tak i se servisem s rychlou dodávkou dílů. Kdybych se rozhodoval znovu, tak znovu půjdu do Axial-Flow, protože je to jednoduchá mašina s nízkymi provozními náklady.
Celý žně měřím kvalitu zrna pomocí vaničky a konzultuji výsledky se zemědělci a všichni jsou spokojení s odvedenou prací. V porovnání s konkurenčními kombajny vykazuje Axial-Flow lepší kvalitu sklizeného materiálu. 
Co se týče slámy, tak někteří zemědělci dokonce začali vyžadovat slámu z axiálního kombajnu, protože do balíku se vleze víc materiálu a balík má větší hmotnost. Takže prakticky pak z pole odvezou stejne množství slámy, ale v daleko míň odvozech a tím snižuji náklady na logistiku balíků. 
Michal Horák, Sklizňové služby, Jihomoravská kraj
Axial se mi líbil delší dobu, takže to byla jasná volba. Je to lepší, když zrno není naštípané, tím, že se to nemlátí ale vytírá, má zrno skvělou kvalitu. A Harvest Command je úplná bomba, jenom sedět v kombajnu a koukat do lišty. S 12m lištou bych asi normálně bez navigace nedělal, vždyť to je jako kdyby jely tři 512 vedle sebe!

Kombajn jsme koupili lepší a silnější než potřebujeme, abychom mohli jezdit služby. Máme i navigaci a jsme tak plně připraveni na minimalizaci, můžeme jezdit po stejných kolejích. Zatím to v ČR není trend, ale já si myslím, že to do budoucna přijde, proto jsme se připravili.
Václav Konopík, soukromník, Plzeňský kraj
S CASE IH jsme spokojeni historicky, předtím jsme měli 9010, se kterým jsme byli spokojení, jak se servisem, tak i s prací kterou odváděl. Nový kombajn jsme taky vybrali CASE IH Axial-Flow 8240. Hospodaříme na těžkých, jilovitých půdách, proto jsme zvolili variantu pásového podvozku, se kterým jsme schopni těžké půdy obdělávat. 
Axial-Flow si hravě poradí i s nedozrálým obilím a mokrou slámou, to byl jeden z důvodů proč jsme vybrali CASE IH. Dalším je jednoduchost stroje. 
Petr Vinař, soukromý zemědělec, Pardubický kraj

Kontaktujte svého prodejce

Detailní nabídku pronájmu kombajnů Axial-Flow® si můžete vyžádat v rámci prodejní sítě společnosti AGRI CS nebo přímo u svého dealera CASE IH
NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO PRODEJCE 

nebo můžete vyplnit následující poptávkový formulář a my jej vašemu nejbližšímu prodejci obratem předáme.

 

Poptávkový formulář pro pronájem kombajnů Axial-Flow® :


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.