Soutěž pro fanoušky silných strojů

Vyhrajte dárkové předměty CASE IH ze speciální edice Aprilia Moto GP
Každý, kdo sleduje pravidelně naše aktuality ví, že značka CASE IH sponzoruje v sezóně 2022 závodní tým Aprilia na mistrovství světa v kategorii MotoGP. Na popud tohoto spojení předního výrobce zemědělské techniky a jednoho z nejúspěšnějších týmů v historii motocyklových závodů vydává značka CASE IH i speciální limitovanou edici dárkových předmětů CASE IH a Aprilia MotoGP.

Tyto dárkové předměty nejdou v České republice zakoupit, ale všichni naši příznivci si o ně mohou zasoutěžit!

🏍️ Soutěž pro fanoušky silných strojů 🚜

Pravidla soutěže

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 14. 9. 2022 do 20. 9. 2022 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webových stránek www.agrics.cz.

Ze zaslaných, správně vyplněných formulářů, vylosujeme celkem 10 výherců, kteří obdrží balíček s dárkovými předměty CASE IH a Aprilia MotoGP.

Akce se může zúčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky, která zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit pouze jednou.