Společnost CNH Industrial kupuje společnost Augmenta

Chytřejší funkce zemědělské techniky vedou k větším ziskům pro zemědělce. Tato investice urychlí technický vývoj a zaručí bezproblémový chod na traktorech koncernu i jiných značek.
"Naše spolupráce se společností Augmenta přináší našim zákazníkům stále větší výhody. To, co začalo jako minoritní investice do jejich potenciálu, nyní vrcholí tím, že jsme tuto osvědčenou technickou vymoženost přidali přímo do naší nabídky," řekl Derek Neilson, President Agriculture ve společnosti CNH Industrial. "Jedná se o důležitý vývoj pro naše podnikání v oblasti zemědělství, který dále podpoří naše prodejce tím, že odliší naše zařízení prostřednictvím technologie s přidanou hodnotou."

"Technologie společnosti Augmenta urychlí rozvoj našich technologií Sense & Act., které vytvářejí hodnotu pro naše zákazníky," řekl Parag Garg, Chief Digital Product Officer. Sense & Act je založena na datech analyzovaných pomocí senzorů během procesu hnojení a aplikace ochrany rostlin před i po sklizni. Tato technologie dává strojům možnost sekční aplikace, které přesně řídí a reguluje množství dané látky.

Práce společnosti Augmenta v této oblasti zahrnuje vývoj multispektrálních kamer a softwaru, který sleduje provozní prostředí a pracuje přímo prostřednictvím samotného stroje. To zvyšuje výnosy našich zákazníků, zvyšuje udržitelnost tím, že eliminuje zbytečné používání chemických látek a hnojiv, a především snižuje čas, úsilí a vstupní náklady na aplikaci. Úspory herbicidů, fungicidů, regulátorů růstu rostlin a hnojiv představují největší hodnotový fond této technologie.

Augmenta bude působit v rámci značky Raven jako součást portfolia precizních technologií CNH. Zachová si své stávající zaměstnance a kanceláře v Řecku a USA.

Oficiální tiskovou zprávu najdete zde.

CNH-Industrial-acquires-machine-vision-company-Augmenta_638472.jpg