Staň se součástí našeho servisu

Kvalitní servis je pro každého zemědělce klíčová záležitost, proto i my klademe na námi dodané servisní služby velký důraz. Jsme rádi, že každé naše servisní středisko tvoří dobrý a kvalifikovaný tým servisních techniků, kteří mají rádi stroje, své práci rozumí a chtějí se učit novým způsobům a diagnostikám.

Jak se každoročně navyšují počty prodaných strojů, které musíme servisně zabezpečit, zvyšuje nám to i nároky na personální kapacity našich servisních týmů.
Rádi bychom otevřeli dveře i dalším kolegům v našem servisním týmu na vlastních střediscích. Abychom Ti více přiblížili, jaké je to pracovat u nás a co práce na našem servisu obnáší, vytvořili jsme tuto speciální stránku.

Jaké je to u nás pracovat?

Pracuješ s kvalitní zemědělskou technikou.
Zdokonaluješ se a učíš se novým technologiím.
Máš moderní nástroje a zázemí pro práci.
Jsi součástí kamarádského týmu.
Můžeš se specializovat.

Jaké máš u nás výhody?

ikona ikona

Dny volna navíc

Pokud je pro vás důležitá dovolená, můžete u nás získat až 5 dní navíc formou benefitů. Dále dopřáváme extra volné dny v rámci životních milníků.
ikona ikona

Kariérní růst

Naše společnost se každoročně rozvíjí, proto nabízíme postupem času různé pracovní pozice a možnosti posunu v kariérním žebříčku.
ikona ikona

Kultura, rekreace, zdraví

Pečujeme o vaše blaho i jinou cestou, jako třeba v oblasti kultury, rekreace či po zdravotní stránce. Konkrétní formu si vyberete sami prostřednictvím benefitového programu.
ikona ikona

Společně strávené chvíle

Pro náš obor je významný vztah se zákazníky a partnery, proto pořádáme řadu firemních akcí. Zároveň u nás nechybí i pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zaměstnanecké slevy

Máme zvýhodněné zaměstnanecké ceny u našich partnerských společností, díky tomu mají naše celé rodiny zvýhodněná volání, dále můžete čerpat slevy na osobní automobily, pohonné hmoty a na sport.
ikona ikona

Zajištění a příspěvky

Snažíme se naše zaměstnance podpořit například příspěvkem na penzijní připojištění. Máme také pro naše zaměstnance nasmlouvané účty a pojištění se zajímavým zvýhodněním.
ikona ikona

Stravování

Každému zaměstnanci přispíváme na stravné ve mzdě. Každý si tak může zvolit, zda bude využívat závodní stravování nebo bude mít jinou preferenci.

Jak svoji práci vidí kolegové…

Josef Bláha

V servisním týmu AGRI CS pracuji skoro 17 let, jsme silný tým kolegů, ale i kamarádů. Na mé práci mě nejvíce baví, že pracuji se silnými stroji a kvalitní značkou. Mojí srdeční záležitostí jsou traktory Quadtrac. Jsem rád, že stojím v popředí týmu, který je udržuje v provozu.

středisko Hustopeče u Brna
 

Karel Kos

V servisním týmu AGRI CS pracuji 12let. Na Středisku v Tišicích jsme sehraný tým mechaniků, ale i kamarádů.
Na mé práci mě nejvíce baví, že přicházím do styku s nejmodernější technikou naší značky.
Mojí nejoblíbenější záležitostí jsou motory našich strojů. Jsem rád že jsem součástí týmu, který se o tyto stroje stará.

středisko Tišice u Mělníka
 

Petr Chalupa

Se stroji CASE IH pracuji již od roku 2004. Je to práce zajímavá s technikou na špičkové úrovni, která nás všechny nutí se stále zdokonalovat a podávat ty nejlepší pracovní výkony. K dispozici máme moderní vybavení včetně servisního zázemí a plně vybavených servisních vozidel. Taková práce vas jistě bude také bavit.

středisko Kněževes
 

Co od Tebe očekáváme?

Vzdělání technického směru.
Znalost práce na PC.
ŘP skupiny B, T výhodou.
Aktivní přístup.

Pro jaké zaměření kolegy hledáme

OPRAVA TRAKTORY/KOMAJNY
Na naše pobočky hledáme kolegu, který se bude starat o servis traktorů a kombajnů na dílně a u zákazníka.
OPRAVA/PODPORA ZÁVĚSNÉ TECHNIKY
Pro portfolio naší závěsné techniky hledáme kolegu na servisu, který tyto stroje dokáže opravit, seřídit a uvést do provozu.