STEYR DEMO TOUR 2021

Polní show s červenobílými traktory je za dveřmi! Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet novou generaci nejsilnějšího koně STEYR Terrus CVT. Těšíme se na vás již 17. 9. 2021 v Uhlířských Janovicích.

STEYR DEMO TOUR 2021 | UHLÍŘSKÉ JANOVICE | 17. 9. 2021


Evropská STEYR DEMO TOUR 2021 míří po roce opět i do České republiky!  Po úspěšné tour v roce 2018 a 2020 přívítáme flotilu červenobílých traktorů v Uhlířských Janovicích nedaleko Kutné Hory, a to již příští týden. Nenechte si ujít nejžhavější novinky z rakouské stáje a přijďte si užít polní show na vlastní kůži.

           Pozvanka-steyr-demo-tour-(1).png
 
Chtěli bychom navázat na tradiční akci a srdečně vás, všechny příznivce značky STEYR, pozvat na velkolepou polní show. Připravili jsme si pro vás ve spolupráci s naším autorizovaným partnerem AGRI SYSTEM s.r.o. bohatý program a spoustu novinek z rakouské stáje. Akce se koná v Uhlířských Janovicích kousek od střediska. Začínáme v 9:30 hod. Tak přijďte včas, ať vám nic neuteče.

Kde se akce koná?

Program
Těšit se můžete na prezentaci strojů, v rámci které si budete moci rakouské krasavce prohlédnout zblízka, dozvíte se více o nabízeném sortimentu a klíčových přednostech jednotlivých modelů, které dělají z traktorů STEYR jedinečné stroje. Představíme vám menší traktory počínaje modelovou řadou Kompakt, nejprodávanější model Multi nebo STEYR Expert CVT. Nejžhavější novinkou polní show bude nová generace nejsilnějšího koně STEYR Terrus CVT a dlouho očekávaná novinka Absolut CVT.

Důležitou součástí DEMO TOUR jsou praktické ukázky na poli, protože vidět traktory přímo v akci je to nejdůležitější. Budete moci sami usednout za volant a na vlastní kůži si vyzkoušet novou generaci STEYR Terrus CVT a Absolut CVT.

Součástí programu jsou i odborná stanoviště. Občerstvení bude zajištěno a připravili jsme si pro vás dárky a tombolu.

Hlavní novinky

Nová generace STEYR Terrus CVT

Novinka STEYR Absolut CVT

STEYR Impuls CVT

Traktor STEYR s sebou!

Stejně jako v předchozích ročníkách STEYR DEMO TOUR jsem si i letos připravili speciální dárek pro ty, kteří dorazí na akci se svým traktorem STEYR.

Pozvánka ke stažení

Registrační formulář

Případné dotazy směřujte na produkt manažera značky Ing. Zdeňka Musila, tel.: +420 601 321 597, e-mail: zdmusil@agrics.cz.

                                                  

Aktuální opatření k 1. 9. 2021 spojená s COVID-19

S účinností ode dne 1. září 2021 od 00:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření se stanovují následující podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích nebo jiných činnostech, je-li to vyžadováno tímto mimořádným opatřením:

a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2, s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; za národní certifikát o provedeném očkování se považuje písemné potvrzení vydané alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v třetí zemi, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky; písemné potvrzení musí obsahovat údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, a tyto údaje musí být možné ověřit dálkovým přístupem přímo z písemného potvrzení, za předpokladu, že očkování bylo provedeno i) léčivým přípravkem obsahujícím očkovací látku proti covid-19, kterému byla udělena registrace podle nařízení (ES) č. 726/2004, nebo ii) léčivým přípravkem, jehož výroba je v souladu s patentem léčivého přípravku podle bodu i), pokud je tento léčivý přípravek zároveň schválen Světovou zdravotnickou organizací pro nouzové použití; nebo
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo
e) osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 určený pro sebetestování (použití laickou osobou), jehož výsledek je negativní; obdobné platí, pokud osoba na místě prokáže, že podstoupila rychlý antigenní test (RAT) za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím online služby nejdéle před 24 hodinami a prokáže absolvování tohoto testu a jeho negativní výsledek potvrzením poskytovatele zdravotních služeb, nebo
f) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením,
resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Plné znění aktuálních opatření nalezente na https://covid.gov.cz/opatreni/pohyb-venku/omezeni-konani-hromadnych-akci