5 produktů CASE IH nominovaných na cenu FARM MACHINE 2024

Nové stroje Case IH Quadtrac 715, Optum 340 CVXDrive, Puma 260 CVXDrive, Farmall 75C Electric a řada Axial-Flow 160 se dostaly do užší nominace na ocenění FARM MACHINE 2024.
Ocenění Farm Machine 2024 upozorňuje na produkty moderní zemědělské techniky, které přinášejí potenciálním majitelům největší výhody v oblasti produktivity. Pět produktů Case IH bylo nominováno v kategoriích XL, traktory s vysokým výkonem, traktory střední třídy, kompaktní traktory a kombajny. Vítězové budou vyhlášeni 14. listopadu na veletrhu Agritechnica 2023 v německém Hannoveru.

Kromě toho jsou všechny stroje nominovány na cenu diváků. Hlasovat je možné na stránkách www.farmmachine.eu/en/ od 9. října do 11. listopadu 2023. Svému favoritovi můžete v tomto období poslat každý den jeden hlas. 👍

Na ocenění FARM MACHINE byly nominovány následující produkty:

Quadtrac 715 AFS Connect

Nejvýkonnější traktor Case IH všech dob. Quadtrac 715 o výkonu 778 k/572 kW (špičkový výkon) obsahuje významné inovace, které umožňují provozovat těžké nářadí ideální rychlostí, dosahovat vyšší pracovní rychlosti a provádět operace i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách.

Elektrický traktor Farmall 75C

Elektrický traktor Farmall 75C navazuje na sto letou tradici a představuje další směr této legendární řady. Tichý, pohodlný užitkový traktor s nulovými emisemi nabízí výkon podobný dieselovému motoru s delší životností, v kombinaci se snadno použitelnými automatizovanými technickými funkcemi.  Ať už jde o údržbu vinice, čištění letiště nebo jakékoli práce na farmě – nový FARMALL zvládne vše.

Kombajn Axial Flow 160

Kombajny řady Axial Flow 160, díky automatizovaným funkcím, usnadňují práci i méně zkušené obsluze a zajišťují tak konzistentní výsledky sklizně. Tyto kombajny poskytují vyšší produktivitu, pohodlí obsluhy a snadné ovládání. Zároveň zajišťují vysokou kvalitu sklizené plodiny a zároveň minimalizují množství ztrát pro maximální návratnost investic.

Optum 340 CVX Drive

Tento stroj si zachovává dobrý poměr výkonu a hmotnosti předchozích modelů a poskytuje výkon až 340 koní, vyšší produktivitu a efektivitu. Pro rozšíření všestrannosti a kompatibility je vylepšena funkce ISOBUS třídy 3, která umožňuje certifikovanému nářadí automaticky ovládat specifické funkce traktoru.

Puma 260 CVX Drive s AFS Connect

Komfortní kabina se zcela novým designem přináší optimální pohodlí a snadnou obsluhu, včetně o 8 % většího prostoru pro nohy a hlavu, snížení hladiny hluku na 66 dB a o 11 % větší prosklení pro větší výhled a bezpečnost.
"Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme součástí značky CASE IH a že můžeme předvést naše výrobky na této výstavě. Nominace na tato ocenění napříč kategoriemi a produktovými řadami ukazují, jak všestranná je značka Case IH. Naše výrobky jsou důkazem závazku, který máme vůči zemědělcům. Nominované stroje jsou jen dalším příkladem toho, co společnost Case IH představuje a kam směřuje."
Mirco Romagnoli, viceprezident Case IH & STEYR pro Evropský trh