Takový byl CASE DEN 2019!

CASE DEN táhne! Červené stroje, skvělá zábava a výborné počasí - takový byl letošní ročník.
V letošním roce uspořádala společnost AGRI CS a.s. svůj již 16. ročník velkolepé předváděcí akce s pořádnou porcí zábavy s názvem CASE DEN 2019. Motto letošního ročníku bylo ve znamení „ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST – otevřete si cestu k technologiím zítřka.“ Naším cílem bylo v průběhu tohoto dne zákazníkům a návštěvníkům nepopisovat pouze technické parametry námi nabízených strojů, ale především jejich přidanou hodnotu ve formě automatizačních prvků, pokročilých funkcí nebo systémů precizního zemědělství.
 

Nová generace mlátiček AXIAL-FLOW 250:


Na zajímavém stánku červených sklízecích mlátiček CASE IH mohli návštěvníci vidět novou královnu českých polí, nejsilnější model nové generace 9250 na pásovém podvozku, s pásovou lištou MacDon o záběru 12 metrů. Mlátička bude pracovat v systému CTF společně s další mlátičkou ve stejné specifikaci, obě sklízecí mlátičky putují do podniku ROSTĚNICE a.s.
 

Nový člen rodiny CASE IH:


Poutavou prezentací jsme na CASE DNU představili nový přírůstek do rodiny traktorů CASE IH. Kompaktní a komfortní čtyřválcový traktor s výkonem od 100 do 130 koní s plynulou převodovkou CVXDrive s nejvyšší úrovní komfortu pro farmáře, kteří chtějí víc! Během představení jsme traktor slavnostně odhalili a poté se z kabiny traktoru „vyházela“ stovka balonů s logem CASE IH.
 

SUPER SIX ve spojení s KIA STINGER:


Šestiválcové traktory MAXXUM 150 jsou ojedinělým produktem na trhu v této výkonové kategorii. Jak jinak demonstrovat jejich krásu, design a pokročilé technologie než ve spojení s automobily. V rámci skupiny AGROTEC Group máme mezi produkty také skvělý šestiválec – KIA STINGER!
 

Premiéra lisu RB 545 Silage Pack:


Od letošního jara jsme spustili DEMO TOUR s lisy CASE IH. Mezi novinkami nechybí nový RB 545 s integrovanou baličkou, který se v Kámeni představil také při aktivním předvádění. Jak je vidět, i lisy CASE IH dokáží udělat pořádný balík a odvést skvělou práci.
 

Servus z Rakouska:


Krásná tyrolačka, nablýskaná kola, skvělé zázemí a poutavý design rakouských traktorů STEYR. V takovém duchu se nesla rakouská STEYR FARMA v letošním roce, na které se návštěvníci mohli podívat na výbornou práci při vyřezávání traktoru STEYR ze dřeva motorovou pilou.
 

Reagujeme na současné problémy:


Na stánku AGRI FARMING SOLUTIONS se návštěvníci mohli seznámit s produkty v oblasti zpracování půdy a setí, které reagují na aktuální problémy v zemědělství a splňují vyhlášky DZES 5 a 7. Během aktivního předvádění jsme představili velký tažený podrývák SUBSOILER, kombinovaný stroj TRIO s SDO botkami pro přímé setí a secí stroj pro přímé setí technologií STRIP-TILL DTS v agregaci s traktorem MAGNUM Rowtrac.
 

Kompletní pícninářská linka:


SIP si to sype! Na stánku značky SIP mohli návštěvníci poznat ucelenou pícninářskou linku. Mezi vystavenými stroji nechyběl pásový shrnovač píce SIP AIR, který vyniká šetrným shrnováním píce.
 

Ucelená nabídka produktů:


V rámci doprovodného programu si návštěvníci CASE DNE mohli prohlédnout ucelený sortiment produktů ze skupiny AGROTEC Group – osobní automobily ŠKODA a KIA, stavební techniku CASE Construction nebo tahač IVECO Traktor v homologaci „traktor“.
 

Martin Šonka přilákal davy lidí:


Největším tahákem letošního ročníku CASE DNE, samozřejmě mimo námi zastupovanou techniku, byl bezesporu skvělý adrenalinový letec, mistr světa a účastník závodů RED Bull Air Race, Martin Šonka. Během 15 minut předvedl své poutavé akrobatické vystoupení ve vzdušném prostoru kámenského letiště. Mezi další „borce“ můžeme zařadit tým ZABIL.CZ, který během svých vystoupení vytvořil skvělou atmosféru a předvedl skvělé triky se stroji značky CASE IH a STEYR.

Během CASE DNE 2019 jsme pro zákazníky připravili jednu zajímavost - vykreslené logo CASE IH do travního porostu, na kterém se podílele technika CASE IH, SIP a ruce šikovného člověka z oddělení technické podpory Atech.

Tímto děkujeme všem návštěvníkům letošního ročníku CASE DNE, kteří neváhali a dorazili na letiště do Kámene. Věříme, že jste si užili skvělou atmosféru, přesvědčili se o přednostech našich strojů a strávili s námi fajn den. Tak na viděnou za dva roky ... 

Takový byl CASE DEN 2019!!