Usaďte se pohodlně do nové sezóny s traktory STEYR

Nasedněte na vlnu komfortu již od 115 koní a objevte kouzlo vzduchem odpružené kabiny STEYR. Do 30. června ji od nás dostanete jako prémii.

Seznamte se s vaší prémií

Zákazníci vždy na prvním místě. V St. Valentinu si uvědomovali již v roce 1947, že klíčoví jste právě vy - uživatelé traktorů STEYR, a proto byly veškeré inovace a vývoj provázeny touto myšlenkou. Cílem a posláním se stalo poskytování komplexní nabídky nejnovějších technologií při současném zachování intuitivního, logického a jednoduchého ovládání tak, aby byly traktory STEYR stále uživatelsky přívětivé. Příkladem může být ergonomická loketní opěrka s Multicontrollerem, nízkofrekvenční sedadlo DualMotion, STEYR Sound System, kožený volant nebo právě vzduchem odpružená kabina.

Vždy něco navíc


Radost se odlišit, tak zní slogan značky STEYR. Hned jakmile usednete, tak pochopíte. STEYR dokáže vždy nabídnout něco navíc, především co se týká komfortu a výbavy. V roce 2019 jsme vám například představili prémiovou výbavu STEYR Exklusiv, která zahrnovala perfektně padnoucí kožený volant, nízkofrekvenční sedadlo DualMotion, výkonný STEYR Sound System, výkonné LED osvětlení 360° nebo pneumatiky Michelin. Třešničkou bylo vlastní jméno na kapotě traktoru. 

Nyní přicházíme s dalším benefitem, který posune úroveň komfortu o stupeň výše - vzduchem odpružená kabina pro traktory s výkonem již od 115 koní, kterou od nás dostane zdarma jako prémii.

Co je vzduchem odpružená kabina?


Vzduchem odpružená kabina funguje pomocí systému, který využívá stlačený vzduch pro vyrovnávání tlaku a pohlcování nárazů. Konkrétně se jedná o pryžovou jednotku, která pracuje se stlačeným vzduchem, tlumičem a zaručuje tlumení rázů. Zároveň tento systém umožňuje, aby kabina byla mnohem méně citlivá na nerovnosti a vibrace při jízdě a práci traktoru, což zajišťuje pohodlí řidiče a zabraňuje únavě. Kromě toho je systém vybaven automatickou regulací výšky bez závislosti na zatížení kabiny.

5 důvodů proč si pořídit vzduchem odpruženou kabinu:

Zavřít
Vyšší pojezdová rychlost
Díky absorpci otřesů si můžete užít plynulou jízdu a vyšší pojezdovou rychlost na poli i silnici.
Zavřít
Snížení rizika poškození zad a páteře
Do kabiny pronikají nižší vibrace a otřesy, čímž se snižuje riziko poškození páteře či kloubů.

 
Zavřít
Nižší námaha a vyšší koncentrace
Vzduchem odpružená kabina pomáhá snížit únavu řidiče a zlepšit jeho koncentraci při práci s traktorem.
Zavřít
Automat. regulace výšky
Systém je vybaven automatickou regulací výšky bez závislosti na zatížení kabiny. Tak nedochází k maximálnímu propružení, a tím negativnímu rázu do konstrukce kabiny.
Zavřít
Již od 100 koní
Vzduchové odpružení kabiny dodáváme i u menších traktorů již od 100 koní pro modelové řady Expert CVT, Profi CVT, Impuls CVT a Absolut CVT.

 

Nabídka traktorů s prémií:

Reference - STEYR Absolut CVT

Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.