Ušetřete náklady s navigací RAVEN

Přesný systém asistovaného řízení vhodný pro traktory, postřikovače i kombajny různých výrobců za bezkonkurenční cenu.
Dnes už asi asi nikomu není třeba vysvětlovat přínosy precizního zemědělství. Cílem každého moderního zemědělce je pracovat efektivně a úsporně, bez chyb, s minimálním překrytím dlouho do noci. Mnohé však odradí vysoké pořizovací náklady, které je třeba pro všechny tyto výhody vynaložit. My ovšem právě pro tyto farmy přicházíme se zajímavým řešením v podobě automatického řízení od firmy RAVEN. Ta vyvinula jednoduchý naváděcí systém za velmi zajímavých cenových podmínek.

Na výběr máte několik modelů jako například inteligentní navigaci s elektrickým motorem řízení pro automatické řízení traktoru nebo jiného zemědělského stroje, anténou 500S či RS1 se signálem EGNOS nebo RTK. Je jen na vás jaký systém si zvolíte pro vaše použití.

Akce trvá do 29. února 2024 nebo do vyprodání skladových zásob.
Pospěšte si a ušetřete už v této sezóně nemalé finanční prostředky! Pro více informací o navigaci RAVEN kontaktujte naše autorizované servisy.
KONTAKTOVAT SERVIS

Výhody navigace RAVEN

ikona ikona

Jednoduché ovládání

Řešení ovládání obdobné Smartphonu – zvládne každý!
ikona ikona

Přesnost RTK +- 2,5 cm*

Vhodné i pro setí a sázení. *platí pro modely CR12
ikona ikona

Snadná instalace

Pasuje do každého stroje (traktor, sklízecí mlátička, atd.)
ikona ikona

Pracuje i v minimálních rychlostech

Vhodné pro zelináře.
ikona ikona

Cenově dostupné řešení

Možnost instalace i do starších strojů

Kompatibilní s jakýmkoli traktorem

Navigace RAVEN je kompatibilní s jakýmkoli traktorem a proto je velmi oblíbená její montáž do starších strojů. Můžete tak učinit bez obav z investice, protože zařízení lze jednoduše kdykoli demontovat a osadit do jiného stroje.

Nesporným benefitem navigace RAVEN je, že slouží jako ISOBUS univerzální terminál nebo autopilot. Automatické vypínání sekcí, řízení variabilní dávky 5 produktů najednou a vzdálené připojení servisu nebo agronoma z kanceláře činí z této agro navigace robustní systém pro všechny polní práce.

Chci více informací o navigaci:


 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.