Velká fotosoutěž s Case IH. Děkujeme za 10 000 sledujících.

Je to tady! Dosáhli jsme hranici 10 000 sledujících na našem Instagramu Case IH České republika a to je důvod k oslavě.

Start sezóny 2022 s traktory Case IH

Pokořili jsme magickou hranici 10 000 sledujících na našem Instagramu CASE IH ČESKÁ REPUBLIKA. Za to nevděčíme nikomu jinému než vám - našim fanouškům, majitelům červené techniky, zemědělcům, studentům, zkrátka všem. A protože jsme si dobře vědomi toho, že bez vás bychom to nezvládli, rozhodli jsme se vás odměnit. Připravili jsme si pro vás fotosoutěž o zajímavé ceny. Tématem fotosoutěže je "Start sezóny 2022 s traktory Case IH." Někde ještě sáňkujete, ale někdo už vyjel do polí. Podělte se s námi, jak si užíváte zimu, nebo jak lítáte již po poli a vyhrajte stylové dárky se značkou Case IH. Pojďte si s námi zasoutěžit!
  • Zašlete nám svou fotografii s traktorem nebo kombajnem Case IH (která ještě v soutěži nebyla)
  • Své vlastní fotografie zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na našem Facebooku CASE IH (CZ)
  • E-mail, nebo zpráva na Facebooku musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku. Maximální velikost fotografie 5 MB.
  • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku CASE IH (CZ)
  • Odměněno bude 10 soutěžících -  6 soutěžících s největším počtem reakcí prostřednictvím Facebooku u své fotografie a 4 soutěžící vybere náš tým
  • Soutěž trvá do 21. 3. 2022
Podmínky soutěže
Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 21. 2. 2022 do 21. 3. 2022 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu CASE IH (CZ).

Celkovými vítězi se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku CASE IH (CZ) největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni bude celkem deset soutěžících - šest, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a čtyři vyberete tým CASE IH.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jenom jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena jenom první.

Organizátor bude výherce kontaktovat přes zprávy na Facebooku nebo e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání výher této Akce. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti na Akci jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla Akce, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům Akce. Organizátor Akce je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že takový účastník dosáhl své účasti v Akci podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky Akce. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady.

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.