Vyhrajte to s kombajny Axial-Flow®

Soutěž s kombajny Axial-Flow® o zbrusu novou kolekci dárkových předmětů CASE IH v hodnotě 2 000 Kč.

Velká letní soutěž s kombajny Axial-Flow®

Stejně jako loni i letos jsme si pro všechny příznivce kombajnů Axial-Flow® připravili soutěž s červenými kombajny o hodnotné ceny. Zúčastnit se můžete i vy! Zašlete nám fotografii kombajnu Axial-Flow® a k ní napište, v čem podle vás spočívá jeho hlavní výhoda. Vyhrát můžete jeden z pěti balíčků se zbrusu novou sérií triček a dárkových předmětů CASE IH v hodnotě 2 000,- Kč.

Pravidla soutěže

  • Zašlete nám fotografii Vaší sklizňové techniky CASE IH v akci a k ní napište jednou nebo dvěma větami důvod, proč je podle vás kombajn AXIAL-FLOW® tou nejlepší volbou
  • Své vlastní fotografie a důvody zasílejte na e-mail rihova@agrics.cz.
  • Do emailu nezapomeňte uvést jméno a příjmení autora a místo pořízení snímku
  • Maximální velikost fotografie by neměla přesáhnout 5 MB.
  • Veškeré zaslané fotografie zveřejníme na Facebooku CASE IH (CZ).
  • Odměněno bude celkem 5 soutěžících -  tři soutěžící s největším počtem reakcí prostřednictvím Facebooku u své fotografie a dva soutěžící, které vybere náš tým na základě jejich argumentace
  • Balíček pro výherce bude obsahovat:  3 trika s motivy CASE IH FARMALL, PUMA 260 a AXIAL-FLOW® (velikosti dle vašeho výběru), kšiltovku CASE IH, hrnek CASE IH, sadu magnetů, aromavisačky do auta, nálepky a plakát 
  • Soutěž trvá do 1. srpna 2023
Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 25. 4. 2023 do 1. 7. 2023 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu CASE IH (CZ).

Vítězem se stávají tři účastníci soutěže, jejichž fotografie získá prostřednictvím facebooku CASE IH (CZ) největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněno bude celkem pět soutěžících - tři, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí, a dva, které vybere tým AGRI CS na základě jejich argumentace.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jen jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena pouze první.
​Organizátor bude výherce kontaktovat e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání soutežních výher. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla soutěže, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům. Organizátor je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že dosáhl své účasti podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky soutěže. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.
Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady.

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.