Využijte nejlepší nabídku dřív, než ji sklidíme ze stolu!

Každoroční předsezónní prodej kombajnů AXIAL-FLOW® Early Bird je tu! Získejte bonus za včasný nákup až do výše 5% z ceníkové ceny stroje.

EARLY BIRD je každoroční předsezónní akce určená pro všechny, kteří si objednají svůj nový kombajn od CASE IH s dostatečným předstihem, a která přináší možnost získat nový kombajn CASE IH s technologií Axial-Flow® za zajímavých podmínek. 

 Zásadní výhodou včasného objednání je garance dodání na sezónu 2024.

Navíc každému, kdo si kombajn objedná do 20. 12. 2023, nabízí AGRI CS několik dalších bonusů. Některé z nich můžete vzájemně kombinovat až do hodnoty 5% z ceníkové ceny zvoleného stroje.
 

Vyberte si nejlepší nabídku dřív, než ji sklidíme ze stolu!

 

ATRAKTIVNÍ PODPORA FINANCOVÁNÍ

  • S ohledem na vaše konkrétní požadavky, zvoleném stroji a vybrané specifikaci vám pomůžeme připravit financování na míru. S tímto bonusem si můžete zajistit výhodné financování s minimálním přeplatkem a snížit úrokové zatížení. Vyberte si podporu financování a v kapse Vám zůstane až 5% z ceníkové ceny. 

OBSLUHA STROJE NA SEZÓNU 2024

  • Ušetřete si  hromadu starostí! Jedním z bonusů, které si můžete vybrat je Obsluha stroje na celou sklizeň 2024. **
  • Ke kombajnu vám dodáme proškolenou a spolehlivou obsluhu stroje, která se kompletně postará o vaši příští sklizeň, nebo proškolíme vašeho zaměstnance a uhradíme vaše náklady na jeho práci během sklizně. 

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 

  • Na nás se můžete spolehnout. Vyberte si prodloužení záruky a čeká Vás až 5 sklizní bez obav z nákladů na opravy. 
  • Záruka je platná kompletně na celý stoj s maximálním nájezdem 1200 mth.

VOLITELNÁ VÝBAVA V CENĚ

  • Dovybavte si svůj kombajn přesně podle svých představ. Sníte o nejmodernější navigaci, kombajnu na pásech nebo liště MacDon? Až 5% z ceníkové ceny stroje můžete využít i na volitelnou výbavu vašeho vysněného kombajnu.  

POJIŠTĚNÍ STROJE 

  • Do balíčku výhod si můžete přihodit i pojištení stroje ZDARMA.

BEZPLATNÝ SERVIS

  • Využijte svoji výhodu formou poukázek na servisní služby autorizovaného servisu CASE IH a nenechte se ničím překvapit. 

*Výhody lze v rámci akce nakombinovat až do výše 5% z ceníkové ceny stroje. Všechny nabízené bonusy jsou množstevně a časově omezeny. Akce platí při objednání stroje do 20.12.2023 a platbě do 1.7.2024. 
**
Zajištění obsluhy sklízecí mlátičky na sezónu 2024 nelze kombinovat s žádnou jinou výhodou. AGRI CS zajistí zaškolenou a prověřenou obsluhu stroje nebo proškolí vašeho zaměstnance a uhradí vaše náklady spojené s jeho prací během sklizně. 

 

Chcete poradit s výběrem kombajnu a nejlepších výhod?

Kontaktní osoba: Ing. Roman Nedoma
Produkt manažer pro sklízecí mlátičky CASE IH a lisy na hranolovité balíky CASE IH LB
E-mail: nedoma@agrics.cz
Tel.:  +420 725 998 134

nebo

Najděte rovnou svého nejbližšího prodejce.

Proč Axial-Flow ®?

Vysoká kvalita

Šetrné oddělování zrna

Kombajny CASE IH si již od svého uvedení na trh zachovávají svou tradiční koncepci oddělování zrna pomocí jednoho rotoru. Díky systému, kdy jsou zrna šetrně vytírána z klasů, jsou maximálně šetrné ke sklizenému zrnu. V porovnání s konvenční technologií výmlatu tak kombajny CASE IH dosahují nejlepších výsledků, ať už se jedná o procenta polámaných zrn nebo množství úlomků. Díky šetrnému zacházení se sklízeným zrnem uspoříte s Axial-Flow® až v řádech statisíců korun.

Nejnižší provozní náklady

Minimum pohyblivých částí

Hlavním kritériem pro zemědělce z hlediska agronomie je šetrnost k zrnu, pro provozovatele jsou to pak provozní náklady. Kombajny CASE IH jsou nejjednoduššími kombajny na trhu zásluhou minima pohyblivých částí a řetězů (8 řemenů, 4 řetězy). Obsluhy oceňují například minimum mazacích míst a rychlou denní přípravu stroje. Ve srovnání s konkurencí Axial-Flow na plné čáře vítězí v provozních nákladech, což potvrdila svými testy i zkušebna DLG. 

Maximální univerzálnost

Rychlá výměna košů

S kombajny Axial-Flow sklidíte cokoliv. Sklizeň tak může začít travním semenem a skončit až u kukuřice. Z tohoto důvodu jsou kombajny CASE IH oblíbené u řady službařů. Zásluhou široké škály výměnných mláticích a separačních košů se kombajn dokáže velmi rychle přizpůsobit každé plodině. Všechna další nastavení provádí obsluha přímo z pohodlné kabiny. Průběh oddělování zrna lze ovlivnit několika dalšími nastavitelnými parametry, kterými můžeme reagovat na měnící se podmínky na poli (zralost porostu, vlhkost).

Perfektní řádek i rozhoz

Chytře se slámou

Řádkování slámy s kombajny CASE IH přináší řadu benefitů a to zejména lepší slisovatelnost slámy, kde narozdíl od ostatních mlátiček dokážeme do jednoho balíku dostat více hmoty, balíky mají vyšší hustotu a sláma lépe vsakuje. Snižuje tak náklady lisování i dopravu. Přechod z režimu řádkování na drcení je otázkou stisknutí jediného tlačítka ze sedadla řidiče. Integrovaný drtič s 52 letmo uloženými noži velice jemně nařeže a diskové metače rovnoměrně rozhodí materiál v celém záběru. Při rozkládání hmoty je z půdy rovnoměrně odebírána voda a dusík, což vede k pěkným, vyrovnaným porostům.

Zaujala vás naše nabídka?

Kontaktovat nás můžete také pomocí tohoto formuláře.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.