Vyzkoušejte švýcarák mezi traktory MAXXUM CASE IH

Vyzkoušejte nyní MAXXUM, který si díky svojí univerzálnosti a spolehlivosti vysloužil přezdívku “švýcarák mezi traktory” a jako dárek získejte švýcarský nůž značky Victorinox.
Modelová řada MAXXUM se svými 15 modely ve výkonovém rozmezí 115-175 koní maximálního výkonu pokrývá nejžádanější traktory na českém trhu. Pro svou farmu nebo podnik si můžete zvolit modely se špičkovou plynulou převodovkou CVXDrive, osmistupňovou převodovkou ActiveDrive 8 s pokročilými prvky převodovky plynulé nebo jednoduchou, provozem ověřenou a spolehlivou převodovkou PowerDrive 17x16 ECO. Z rozsáhlé nabídky modelů a výbavy si jistě vybere každý.
 
Právě teď nabízí značka CASE IH možnost předvedení traktoru MAXXUM CASE IH  ZDARMA.  
Navíc Vám přivezeme stylový švýcarský nůž s logem CASE IH.*
Vyzkoušejte nyní MAXXUM, který si díky svojí univerzálnosti a spolehlivosti vysloužil přezdívku “švýcarák mezi traktory” a jako dárek získejte švýcarský nůž značky Victorinox. Vedle spolehlivého stroje s výbavou dle Vašich potřeb, prodloužené záruky a autorizovaného servisu vám můžeme nabídnout také výhodné financování a další rozsáhlé služby.
*Detailní podmínky akce Vám sdělí Váš prodejce CASE IH.
 

Kontaktní osoba: Ing. Otto Jirka
Produkt manažer pro traktory MAXXUM Case IH
E-mail: jirka@agrics.cz
Tel.:  +420 725 939 824

nebo

Najděte rovnou svého nejbližšího prodejce. 

Klíčové vlastnosti traktorů MAXXUM CASE IH

Vybere si každý

Čtyřválec nebo šestiválec

Traktory MAXXUM vynikají hospodárným provozem a vysokou spolehlivostí. Stejně jako ostatní modelové řady využívají technologie úpravy spalin Hi-eSCR2 bez EGR a DPF. Díky tomu traktory dosahují excelentního servisního intervalu 750 hodin. Modely 115–145 jsou vybaveny čtyřválcovými motory o objemu 4,5 litru. Naopak nejsilnější model MAXXUM 150 ukrývá pod kapotou výborný šestiválec o objemu 6,7 litru.
Perfektní po všech stránkách

Maxxum pro každou práci

Široké portfolio výbavy na přání umožňuje traktory Maxxum zkonstruovat přesně pro každou práci. K dispozici je zadní vývodový hřídel dostupný ve dvou provedeních, výkonný axiální hydraulický systém se zvedací kapacitou 7 864 kg a maximálním průtokem až 150 l/min. Přední tříbodový závěs je pak zkonstruován pro zatížení o hmotnosti 3 100 kg. Traktory Maxxum lze vybavit i rozsáhlou škálou čelních nakladačů Case IH LRZ.
Skvělý pro manipulaci

Agregace s čelním nakladačem Case IH

Zvýšit využití traktoru lze různými způsoby, jedním z nich je například osazení traktoru MAXXUM originálním čelním nakladačem CASE IH LRZ. Traktor lze čelním nakladačem vybavit již z výrobního závodu. Čelní nakladač se jednoduše ovládá pomocí multifunkčního joysticku umístěného na loketní opěrce Multicontroller. Hydraulické čerpadlo s maximálním výkonem 150 l/min pak poskytuje dostatečně rychlou odezvu na vaše požadavky.
Úžasné ovládání

Loketní opěrka Multicontroller

Ovládání traktorů MAXXUM je snadné i pro méně zkušené obsluhy. Vstupní úrovní pro modely PowerDrive je jednoduchá loketní opěrka. Plnohodnotnou loketní opěrku nalezneme u všech ostatních modelů. Přehledné rozmístění ovládacích prvků nabízí obsluze ničím nerušenou práci. V kombinaci s dotykovým monitorem AFS Pro 700 pak může obsluha jednoduše nastavit veškeré provozní parametry, například i závěsného stroje.
Maximální bezpečnost

Systém pokročilého brzdění

Časté nasazení v dopravě si žádá zajímavé, mnohdy i nebezpečné situace. Proto, abychom zvýšili vaši bezpečnost, mohou být traktory vybaveny patentovaným systémem pokročilého brzdění přívěsu, který automaticky stabilizuje jízdní soupravu, snižuje její brzdnou dráhu pomocí brzd přívěsu nebo návěsu a maximalizuje bezpečnost obsluhy. Pokud je systém aktivován, řidič je automaticky upozorněn zvukovým signálem a informace o aktivaci systému se zobrazuje i na monitoru AFS Pro 700.
"S naším prodejcem jsme od okamžiku prvního nákupu přátelé. Vždycky nám dobře poradil. Je to člověk na svém místě. Umí nejen prodat, ale i poradit nebo dokonce rozmluvit nákup, když ví, že pro nás není vhodný. V průběhu let nás několikrát přesvědčil o tom, že mu můžeme naprosto důvěřovat. Přesně tak by měl pracovat každý dobrý prodejce.

Náš první Case, Maxxum 115, pro nás byl velkou změnou. Do té doby jsem jezdil na starých Zetorech nebo Crystalech. Možná proto mám takový vztah k té červené barvě. Náš nejstarší Zetor 7745 máme dodnes. Už jsem dostal spousty nabídek na odkup, ale nechávám si ho jako talisman. Moje žena říká, že dokud ho budeme mít, bude se nám dařit.“
Josef Bečka

Pozemky farmy se nachází v kopcovitém terénu, proto je dostatečná výkonová rezerva pro nás důležitá a traktor svůj výkon dostatečně využije i při práci v dopravě. Výbavu traktoru jsem si zvolil s novým osmistupňovým převodovým ústrojím ActiveDrive 8, jelikož jsem zastáncem klasické mechanické převodovky. Výrobce převodovky ActiveDrive 8 se řadí mezi osvědčené výrobce, proto jsem se této novinky nebál. Převodovka ActiveDrive 8 sebou navíc přináší řadu výhod – tou hlavní je, že si obsluha dokáže i v manuálním režimu zvolit rychlostní stupeň v dané pracovní skupině, který se ideálně hodí pro právě prováděnou pracovní operaci. Traktor tak pracuje při nízkých otáčkách motoru s nízkou spotřebou paliva.

Ing. Josef Jeřábek, majitel soukromé farmy

Máte zájem o ukázku traktoru MAXXUM?

Kontaktujte: 
Ing. Otto Jirka

Produkt manažer pro traktory MAXXUM Case IH
E-mail: jirka@agrics.cz
Tel.:  +420 725 939 824

nebo vyplňte poptávkový formulř:

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.