AGRI CS autorizovaným dovozcem SKY Agriculture

Posouváme své služby českým a slovenským zemědělcům o úroveň výš. AGRI CS se stává partnerem a autorizovaným dovozcem agrotechnologií SKY Agriculture.

MÁME JASNÝ CÍL: LEADER V OBLASTI AGROTECHNOLOGIÍ

Zákazníkům přinášíme nejen stroje, ale snažíme se také řešit jejich potřeby a výzvy související s agropodnikáním. S touto myšlenkou volíme i vhodnou zemědělskou techniku a agrotechnologie, které zákazníkovi pomáhají! V tomto roce je nám ctí udělat další významný krok k naplnění tohoto cíle a představit rozšíření našeho portfolia o prestižního výrobce strojů nejen na zpracování půdy a setí, ale také velkého průkopníka „farmaření budoucnosti“, firmu SKY Agriculture. 

VISUEL_AIGLE_VISION_web.jpg
V posledních letech jsou nejen v regionu střední Evropy více než kdy dříve stále intenzivnější projevy klimatických změn. Zemědělskou prvovýrobu a zemědělce však ovlivňuje řada dalších vstupů. Úspěšný zemědělec by dnes měl být dobrým ekonomem, zkušeným agronomem, měl by ovládat legislativu, dotace, rozumět stále sílící rezistenci plevelů, půdní struktuře a musí chtě nechtě reagovat na výkyvy počasí. Na zemědělce je toho opravdu hodně.
I proto tým spolu-pracovníků AGRI CS již více než 14 let aktivně pomáhá zemědělcům a dodává stroje a technologie spořicí vláhu, prokazatelně snižující provozní náklady i nároky na lidskou práci. A nejen, že dokážeme spořit, naše porosty lépe zvládají stresy a patří k nejlepším v regionech. Dosud jsme se zaměřovali téměř výhradně na technologie zakládání porostů řepky olejky, obilovin a například luskovin metodou STRIP-TILL. Dodavatelem pro STRIP-TILL je zkušený anglický výrobce SUMO a my věříme, že dodáváme v tomto segmentu na naše trhy to nejlepší.
Vnímáme však neustálý vývoj prostředí i požadavky trhu, sledujeme i v okolních zemích farmy užívající regenerativní zemědělství, a proto jsme usilovně pracovali na synergickém doplnění portfolia o další stroje a technologie, které budou sofistikovaně pracovat pro potřeby zemědělců, pro efektivní výživu kulturních plodin, a to chytrým zakládáním porostů jak klasicky, tak zejména technologií NO-TILL.
"Je mi potěšením vám sdělit, že naše společnost AGRI CS, která je součástí AGROTEC Group, posouvá své služby českým a slovenským zemědělcům i podnikům služeb o úroveň výš. Od 1. 1. 2024 se AGRI CS stává partnerem a autorizovaným dovozcem SKY Agriculture. Nová značka SKY Agriculture pojme pod jeden brand původní francouzské značky SULKY, SKY a PROLOG, které již řadu let patří do skupiny Burel, avšak dosud byly na různé trhy dodávány odlišnými dodavatelskými kanály. SKY Agriculture staví na ohromných zkušenostech výroby zemědělských strojů již od roku 1936. Disponuje vlastním vývojovým centrem, farmou využívající postupy regenerativního zemědělství a ohromnými investicemi do strojů a technologií, které pod značkou SKY Agriculture pomáhají zemědělcům tvořit moderní budoucnost."
Ing. Václav Madl, výkonný ředitel AGRI CS a.s.
Mezi základní oblasti, ve kterých se budete se SKY Agriculture setkávat patří efektivní zpracování půdy, setí a chytré hnojení. Všechny novinky v novém designu SKY Agriculture vám rádi představíme na listopadovém veletrhu Agritechnika v Hannoveru.
Synergickým spojením zkušeností našich týmů, široké distribuční a servisní síti a kvality produktů věříme, že se AGRI CS a AGROTEC Group stanou leadry v dodávce moderních agrotechnologií.